Top 10 archiramy
TOP 10 ARCHIRAMY
Polska podziemne trasy turystyczne

Wakacje 2013. Podziemne trasy turystyczne: co warto zobaczyć w Polsce. Galeria zdjęć

  • Komentarze

Jaskinia Nietoperzowa

Jaskinia Nietoperzowa – to pierwsza z atrakcji na ostatni weekend wakacji 2013. Jaskinia znajduje się w województwie małopolskim w mieście Jerzmanowice. Nazwa jaskini nie jest przypadkowa. Znaleziono tu liczne szczątki różnych gatunków nietoperzy. Podziemne miejsce można zwiedzać od 1994 roku. Z ciekawostek, warto dodać, że nagrywano tu niektóre sceny filmu „Ogniem i mieczem”.

Fot: Jerzy Opioła / Wikimedia Commons

Zbliża się ostatni weekend wakacji 2013. Warto zaplanować coś nietypowego - opisujemy podziemne trasy turystyczne w Polsce. Zobacz co warto zobaczyć, jakie podziemne trasy i atrakcje są dostępne w Polsce. Znaleźliśmy dla was kilka ciekawych podziemnych miejsc i tras turystycznych! Zobacz, gdzie warto się wybrać!

Wakacje 2013 dobiegają końca, ale warto wybrać się na ten ostatni wakacyjny weekend w nietypowe miejsce. Mamy dla was podziemne trasy turystyczne. Jest ich kilka w Polsce, radzimy gdzie są ciekawe podziemne trasy turystyczne i co warto zobaczyć. Prezentujemy 10 podziemnych miejsce i tras turystycznych w Polsce. Kilka jaskiń, kopalni, tras i obiektów pomilitarnych, a to tylko kawałeczek tego co można zobaczyć w ramach podziemnych tras turystycznych udostępnionych dla zwiedzających. Przewodnicy zapewniają, że każda z podziemnych tras jest unikatowa, a podobieństwa są tylko pozorne i zachęcają do odkrywania ich tajemnic, bo każda podziemna wyprawa to przygoda. Zobaczcie, gdzie zabierze was Archirama! Obejrzyjcie galerię zdjęć - prezentujemy 10 ciekawych tras turystycznych w Polsce.

przeczytaj rowniez
Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: Robert Parma/wikipedia, Zbigniew Strucki/wikimedia, Mceurytos / Wikimedia Commons, Jerzy Opioła / Wikimedia Commons, Craig Nagy / Wikimedia Commons, Adam Kumiszcza / Wikipedia, Adam majewski / Wikipedia, Pe pawel / Wikimdia Commons, D0z3r / Wikipedia, Merlin / Wikipedia
Data publikacji: 27.08.2013 11:05
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.