archirama.pl

Aranżacja wnętrz jak z amerykańskiego baru. Burgery na dworcu kolejowym w Krakowie

Co się stało z bajglami? Kraków poddaje się modzie na burgery w amerykańskim stylu. Aranżacja wnętrza nowego baru nawiązuje do nowojorskiego metra. Projekt 88th STREET przygotowały architektki z Forbis Group

Amerykański bar w Krakowie, czyli 88th Street

Okrągłe stoliki z hokerami - aranżacja wnętrza nawiązuje do wystroju amerykańskich barów z lat 50. ubiegłego wieku

Swojskie jadło i amerykańska taksówka

Nowy bar, który ma powstać na krakowskim dworcu kolejowym przypomina, że żyjemy w globalnej wiosce. Projektantki z Forbis Group, Dominika Ladowska i Anna Oksiuta zaprojektowały aranżację wnętrza kojarzącego się z amerykańskimi barami. Wystrój wnętrza 88th STREET nawiązuje jednocześnie do nowojorskiego metra i taksówek, stąd czarno-biała szachownica na barze i charakterystyczny żółty kolor; industrialnych wnętrz (rury i zawory na suficie) i do chłopskiej gospody.

Ten ostatni element to „deski” na ścianach i blatach stolików. Aranżację wnętrz dopełniają dodatki. Na ścianach mają pojawić się półki z amerykańskimi gadżetami i książkami, duża grafika z panoramą miasta. Architektki znalazły miejsce nawet na modną ostatnio „zieloną ścianę” w miniaturze. Logo baru – jedyny zielony element widoczny w barze – odcina się wyraźnie od tła. Amerykańsko-eklektycznemu wystrojowi odpowiadać będzie menu; znajdą się w nim obowiązkowe ostatnio burgery, pizza, hot-dogi i inne wynalazki kuchni międzynarodowej.

Jak Wam smakuje taki architektoniczny koktajl?

Data publikacji: 11.03.2014 14:53

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.