archirama.pl

Aranżacja WNĘTRZ. Włoska kuchnia i zielone wnętrze baru PESTO

Kolor zielony i odwołania do włoskiej kuchni. A wszystko w nowoczesnym stylu z funkcjonalnymi meblami. Wnętrze baru PESTO zostało zaprojektowane i zaaranżowane tak, żeby łatwo odtworzyć je w inny miejscu.

Wnętrze baru PESTO 4

Wnętrze baru PESTO. Architektura, meble, grafika, dekoracja mają przystosowywać się do zmiennych warunków. 

Fot: Maciej Frydrysiak

Wyraźne kolory, prostota i funkcjonalność, to podstawowe elementy aranżacji wnętrza baru PESTO. Pracownia wierszyłłowski i projektanci przygotowała projekt wnętrza, które łatwo urządzić niezależnie od miejsca. Pesto to sieć barów szybkiej obsługi. Inwestor chciał stworzyć wnętrze o wyrazistym wizerunku, które pozwoli na zapamiętanie marki baru.

- Wnętrze podzieliliśmy na warstwy, co ma ułatwić przyszłe projektowanie. Architektura, meble, grafika, dekoracja będą przystosowywać się do zmiennych warunków jednak zawsze budować tę samą atmosferę – tłumaczy założenia projektu architekt Mikołaj Wierszyłłowski.

Niedrogie praktyczne materiały - laminaty i PVC - pozwoliły stworzyć meble o przyjaznych formach, które zestawiać można w zależności od wielkości lokalu i potrzeb. Inspirowane włoską kuchnią menu narzucało oczywiste skojarzenia, jednak zależało nam bardzo by dotyczyły one współczesności.

projekt : PESTO / bar szybkiej obsługi
autorzy: wierszyłłowski i projektanci małgorzata bronikowska / natali cichańska / przemysław stawicki / wojciech barański / mikołaj wierszyłłowski
zdjęcia : maciej frydrysiak

Autor: dzięki uprzejmości pracowni Wierszyłłowski & Projektanci, Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Maciej Frydrysiak
Data publikacji: 2.07.2012 11:41

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.