archirama.pl

Architektura wnętrz. Absynth od Deffine Furniture – coś zmienia się w polskim designie?

Architektura wnętrz. Deffine Furniture poszerzyła portfolio o markę Absynth. Wzornictwo nowej linii dowodzi, że w polskie meble mają się coraz lepiej. Zobaczcie polski design z Białej Podlaski.

absynth-deffine-furniture-polskie-meble-polski-design-architektura-wnetrz-male-wnetrza/absynth-polskie-meble-polski-design-architektura-wnetrz-male-wnetrza09

Architektura wnętrz. Choć Polska jest jednym z największych producentów mebli na świecie, to polski design meblarski ma wiele do życzenia. Ostatnio jednak sytuacja zmienia i coraz więcej marek zatrudnia projektatów, którzy tworzą dobrze zaprojektowane wyposażenie wnętrz.

Zobacz nowe kolekcje Marbet Syle zaprojektowane przez Tomasza Augustyniaka

Jedną z nich jest Deffine Furniture, firma znana dotychczas z produkcji dziecięcych i młodzieżowych mebli. Poszerzyła ona portfolio o markę Absynth. W jej skład Absynth wchodzą trzy kolekcje: Nook, Magh i Kyla. Modułowe polskie meble produkowane w Białej Podlasce to ciekawa prozycja do małych wnętrz i dużych przestrzeni. Wzornictwo nowej linii dowodzi, że coraz lepiej dzieje się w polskim designie meblarskim.

Architektura wnętrz - Nook – meble do dużych i małych wnętrz

Architektura wnętrz. Pierwsza z nich to system mebli modułowych zaprojektowany z myślą o sprzętach telewizyjnych i multimedialnych. W ofercie znalazły się szafy-kabinety, szafki, witryny oraz półki, które pozwalają na dowolne łączenie elementów i komponowanie zestawów dopasowanych do architektury wnętrza każdego pomieszczenia. Meble oferowane są w bieli, czerni, fiolecie i limonce. Dzięki modułowych bryłą skomponują się zarówno w przestronnych pomieszczeniach jak i małych wnętrzach.

Polskie meble – Magh – stoły w trzech rozmiarach

Kolekcja, Magh, autorstwa Sylwii Zieleniewskiej, z kolei, to stoły z blatem z lakierowanej płyty MDF dostępnej w trzech kolorach: białym, grafitowym i dębowym. Rozmiary blatu łatwo dopasować nawet do małego wnętrza, oferowany jest bowiem w długości 160, 180 i 198 cm. Najdłuższa wersja, oprócz dwóch szuflad posiada dodatkowo uchylny blat, pod którą znajduje się dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Dopełnieniem kolekcji jest komoda oferowana w kilku rozmiarach. Posiada zarówno szuflady, jak i szafki służące do przechowywania większych rzeczy. Meble dostępny jest w kolorze białym. Rolę uchwytów pełni tu sekwencja otworów i relingów umiejscowionych we froncie.

Polski design – krzesła Kyla z kilkudziesięciu wersjach kolorystycznych

Ofertę marki Absynt zamyka krzesło Kyla, w którym zestawiono kolorystykę dębowych nóg z obiciami w klasycznych kolorystycznych parach: krem z  brązem lub grafitem. Przygotowano także pozycje w  nowoczesnym stylu: obicia w kremowej barwie z pomarańczą i kremu z limonką. Kyla dostępna jest w kilkudziesięciu opcjach kolorystycznych, jako mebel jednokolorowy lub z dzielonym kolorystycznie oparciem w opcji: mocna barwa kolor plus kremowy.

Data publikacji: 21.11.2013 16:38

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.