archirama.pl

Architektura wnętrz. Dreamandart, czyli artystyczna fotografia we wnętrzu jako wyznacznik kierunku estetycznego

Dreamandart to pierwsza w Polsce galeria fotografii kolekcjonerskiej, która stworzona została z myślą o architektach i miłośnikach fotografii. W internetowej galerii fotografii wystawione zostały prace wybitnych twórców z całego świata. Największe dzieła fotograficzne mogą wzbogacić teraz każdą architekturę wnętrza.

Architektura wnętrz. Dreamandart, czyli artystyczna fotografia we wnętrzu jako wyznacznik kierunku estetycznego

Zdjęcie Alessandro Puccinelli z Serii „In Between”

Fot: materiały prasowe

Projekt Dreamandart to inicjatywa stworzona przez architektów z myślą o architektach, kolekcjonerach i miłośnikach fotografii. Prace uznanych twórców, takich jak: Weronika Łodzińska, Aernout Overbeeke , Remi Chapeaublanc czy Borys Makary idealnie w pasują się w każdą architekturę wnętrza.

Dreamandart – fotografia w architekturze wnętrz

Wytyczną podczas doboru twórców oraz selekcji ich dzieł w internetowej galerii Dreamandart były relacje pomiędzy sztuką a architekturą wnętrza. Najważniejsza okazała się zależność na linii fotografia – przestrzeń. Wszystko zaplanowane tak, by dzieła idealnie współgrały z architekturą, mogąc wyznaczać estetyczny kierunek jej wnętrza. Prace wystawiane są w limitowanych, krótkich seriach z certyfikatami podpisanymi przez twórców. Fotografie dostępne są w kilku formatach w jakości galeryjnej, z przeznaczeniem zarówno do przestrzeni charakteryzujących się nowoczesną architekturą wnętrza, przestrzeni prywatnych, ale także komercyjnych.

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 16.12.2013 15:30

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.