Wnętrza
WNĘTRZA

Architektura wnętrz: gdyński salon 2016

  • Komentarze

Konkurs architektoniczny - koncepcja apartamentu dla Gdyni

Współczesny salon w Gdyni - konkurs

Fot: Agencja Rozwoju Gdyni - materiały prasowe

Agencja Rozwoju Gdyni ogłosiła kolejną edycje konkursu na projekt wnętrza Współczesny Salon Gdyński. Wyniki ogłoszone zostaną podczas Weekendu Architektury 

Architektura wnętrz nad morzem

W VI edycji konkursu uczestnicy mają zaprojektować aranżacje wnętrza salonu o powierzchni 30-40 mkw. Organizatorzy dają swobodę wyboru planu, wysokości mieszkania – w grę wchodzą więc wnętrza z antresolą – a także stylu wnętrza. Salon ma być nowoczesny, estetyczny oraz funkcjonalny. Zgodnie z tematem konkursu, ważne będą też nawiązania lokalne, specyficzne dla Pomorza a szczególnie Gdyni. Styl Białego Miasta to przede wszystkim modernizm.

Współczesny salon może być przestrzenią wielofunkcyjną, służącą w miarę potrzeb różnym celom jako jadalnia, sypialnia, miejsce do wspólnego oglądania filmów czy do gier. Może mieć charakter wnętrza wyłącznie reprezentacyjnego.

Konkurs architektoniczny

W konkursie mogą brać udział indywidualni projektanci, studenci, zespoły projektowe i firmy.Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z końcem lipca, natomiast prace konkursowe można składać do 18 sierpnia 2016. Pierwsza nagroda w konkursie to bon o wartości 1500 zł do jednego ze sklepów internetowych z wyposażeniem wnętrz. Laureaci drugiej i trzeciej nagrody otrzymają odpowiednio zaproszenie na rejs promem do Szwecji dla dwóch osób oraz voucher do SPA. Jury konkursu może ponadto przyznać dodatkowe wyróżnienia.


Wyróżnione i nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej towarzyszącej tegorocznemu Weekendowi Architektury. Szósty już Weekend rozpocznie się 25 sierpnia 2016

Więcej informacji na stronie konkursowej http://arg.gdynia.pl/do_pobrania.html


Współczesny salon w Gdyni - konkurs

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.