archirama.pl

Architektura wnętrz i projektanci mody. Kolejne starcie

Czyżby Łukasz Jemioł naśladował Macieja Zienia? Kolejny projektant mody przygotuje projekt lukusowego apartamentu

Piano House, apartamenty na Powiślu w Warszawie

Piano House, apartamenty na Powiślu w Warszawie

Fot: materiały prasowe ICON Real Estate

Moda na architekturę wnętrz

Od niedawna deweloperzy realizujący luksusowe apartamentowce zapraszają do współpracy projektantów spoza środowiska architektów. Celebryci ze świata mody angażują się  w tworzenie architektury wnętrz. Jak dotąd, najbardziej znany z takich prac był Maciej Zień. Tym razem inny projektant mody, Łukasz Jemioł zaprojektuje pierwszy w swojej karierze penthouse. Projekt architektury wnętrz przeznaczony jest dla apartamentowca Piano House na Powiślu w Warszawie.

Po wieloletnim projektowaniu mody przyszedł czas na zaprojektowanie wnętrza, które będzie integralnie związane z moją wizją i estetyką – mówi o swojej decyzji Łukasz Jemioł i porównuje architekturę wnętrz z planowaniem kreacji dla konkretnego klienta.
Łukasza Jemioła zaprosiła do współpracy firma ICON Real Estate. Penthouse ma powierzchnię prawie 220 mkw. Mieszkańcy cieszyć się będą widokiem na zielony brzeg Wisły i Zamek Krolewski, apartament mieści się na najwyższym, piątym piętrze budynku.

Nowa bryła i jej projektanci

Łukasz Jemioł jest znanym projektantem mody i laureatem branżowych konkursów, takich jak Złota Nitka, Oskary Fashion i Moda Folk. Dwa razy otrzymał stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od 2007 roku przygotowuje kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem, które są prezentowane na indywidualnych pokazach a także podczas Fashion Week Poland. Jako jedyny projektant z Polski został zaproszony na Lisboa Fashion Week. W przygotowywaniu projektu architektury wnętrz wspierać go będą architektki Karina Suszka i Dorota Kuć z pracowni Mood Design.

Co projektuje Łukasz Jemioł? GALERIA

Zdjęcia: materiały prasowe ICON Real Estate
Data publikacji: 9.07.2014 12:35

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.