Wnętrza
WNĘTRZA

Architektura wnętrz i wyposażenie. Targi HOME DECOR

  • Komentarze

Targi HOME DECOR. Nowe trendy - meble, architektura wnętrz, oświetlenie

Targi HOME DECOR

Fot: HOME DECOR

Targi HOME DECOR to jedna z najważniejszych w Polsce prezentacji nowych trendów w architekturze i wyposażeniu wnętrz. Targi trwają od 17 do 20 lutego 2015, odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

HOME DECOR 2015 to prezentacja przeszło 120 wystawców z branży architektury i wyposażenia wnętrz. Na stoiskach zobaczyć będzie można między innymi dekoracje, lampy i systemy oświetleniowe, tapety i dywany oraz inne obiekty.  
Ekspozycja podzielona została na cztery części. Wydzielono sektory z tekstyliami, oświetleniem, dekoracjami  a także akcesoriami do kuchni i łazienki. Na targach zobaczyć można produkty znanych marek, ale też nowych, interesujących firm.
Wśród tysięcy produktów najlepsze wyróżnione zostały Złotym Medalem MTP, przyznawanym za wysoką jakość wykonania a także godne uwagi wzornictwo. W 2015 roku nagrody przyznano producentom tkaniny łatwoczyszczącej STONE Magic Home Collection (stoisko Fargotex), kolekcji tkanin GLAMUR – Italissima Home by Eva Minge, ręcznikowi MODERN, kolekcji Świątecznej Eurofirany oraz kolekcji pościeli CITY.  
Wydarzeniu towarzyszą nieodpłatne szkolenia z dziedziny marketingu oraz merchandisingu.

Targi HOME DECOR odbywają się w pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Równocześnie w tym samym pawilonie toczą się wydarzenia arena DESIGN, festiwalu poświęconemu współczesnemu designowi i nowym trendom we wzornictwie przemysłowym. Wreszcie w tej samej hali mają miejsce targi MEBLE Polska – największe biznesowe spotkanie sektora meblarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspólny bilet upoważnia do wstępu na każdą z trzech imprez.
Więcej informacji www.homedecor.pl

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.