archirama.pl

Architektura wnętrz klubu squash. Zobaczcie niesamowite wnętrza w wersji loft projektu architektów z BUCK ARCHITEKCI

Architektura wnętrz klub squasha architeków z pracowni BUCK ARCHITEKCI  zaaranżowana została w pofabrycznej hali. Klub sportowy o charakterze wnętrza typu loft.

­­­Architektura wnętrz klubu squash. Zobaczcie niesamowite wnętrza w wersji loft  projektu architektów z BUCK ARCHITEKCI
Fot: BUCK ARCHITEKCI

Projekt architektury wnętrz, który zaproponowali w 2010 roku architekci z wrocławskiej pracowni BUCK ARCHITEKCI polegał na adaptacji jednej z pofabrycznych hal w dawnych Zakładach Waryńskiego na warszawskiej Woli. Architekci zaadaptowali industrialną architekturę wnętrz na potrzeby klubu squash o wdzięcznej nazwie Squashynski.

Sportowy loft – dostosowanie industrialnego wnętrza do nowej funkcji

Największym wyzwaniem przed jakim stanęli architekci było dostosowanie wnętrza typu loft do nowej funkcji. Przy niewielkiej ingerencji architekci wpisali industrialną architekturę wnętrza w istniejącą halę zachowując jej loftowy charakter. 

Architekci zaznaczyli funkcje architektury wnętrz kolorami

W przestrzeni o powierzchni 520 mkw przeznaczonej na klub, architekci wydzielili 4 korty do gry, szatnie, trybuny, recepcję oraz zaplecze administracyjno-techniczne. Każda z funkcji w architekturze wnętrz została oznaczona innym kolorem ścian, posadzek i sufitów. Dzięki temu nowy układ architektury wnętrza hali doskonale skomponował się z zastanymi elementami wyposażenia i wykończenia.

INFORMACJE O PROJEKCIE
Obiekt: squashynski
Adres: ul. Jana Kazimierza 1/29, Warszawa
Klient: Jukanbi Sp z o.o.
Metraż: 520 m²
Rok: 2010
Czas przygotowania projektu: 12 tygodni
Czas realizacji: 16 tygodni
Zakres: koncept miejsca, projekt adaptacji, projekt wnętrz,
system identy'kacji wizualnej: logotyp, wizytówki, informacja wizualna we wnętrzu
MATERIAŁY / WYPOSAŻENIE
farba / stal / siatki stalowe / glazura / lampy przemysłowe

Autor: Filip Pabjas
Zdjęcia: BUCK ARCHITEKCI
Data publikacji: 28.02.2013 17:03

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.