Wnętrza
WNĘTRZA
Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz

Architektura wnętrz. Konkurs Wnętrze z wyobraźnią. Zaprojektuj wnętrze z produktami marki Knauff

  • Komentarze

Architektura wnętrz. Konkurs Wnętrze z wyobraźnią. Zaprojektuj wnętrze z produktami marki Knauff

Architektura wnętrz: konkurs Wnętrze z wyobraźnią organizowany przez firmę Knauff skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz i studentów kierunków projektowych. Na stronie konkursowej dostępne są do pobrania zdjęcia trzech wnętrz oraz tekstury wybranych produktów firmy Knauf. Zadaniem uczestników jest uzupełnienie fotografii zgodnie z zaproponowaną tematyką

Fot: materiały prasowe

Architektura wnętrz. Konkurs Wnętrze z wyobraźnią skierowany jest do architektów i projektantów wnętrz. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie jednego z trzech wnętrz z wykorzystaniem produktów marki Knauf

Architektura wnętrz: konkurs Wnętrze z wyobraźnią organizowany przez firmę Knauff skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz i studentów kierunków projektowych. Na stronie konkursowej dostępne są do pobrania zdjęcia trzech wnętrz oraz tekstury wybranych produktów firmy Knauf. Zadaniem uczestników jest uzupełnienie fotografii zgodnie z zaproponowaną tematyką.

Architektura wnętrz - konkura dla architektów i projektantów wnętrz

Aby ułatwić architektom zadanie organizatorzy przygotowali folder informacyjny, prezentujący sposoby wykorzystania produktów z portfolio Knauf AMF takich jak  akustycznych okładzin ściennych i sufitowe. Prace konkursowe mogą zostać również uzupełnione innymi, dowolnymi elementami kształtującymi charakter architektury wnętrza. Organizatorzy zwracaja uwage na najbardziej kreatywne projekty. O tematyce: Przedszkole dla dużych i małych, Narada lekka i znośna, Dobre wejście. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 31 lipca. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.wnetrzezwyobraznia.pl.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.