archirama.pl

Architektura wnętrz. Konkurs Wnętrze z wyobraźnią. Zaprojektuj wnętrze z produktami marki Knauff

Architektura wnętrz. Konkurs Wnętrze z wyobraźnią skierowany jest do architektów i projektantów wnętrz. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie jednego z trzech wnętrz z wykorzystaniem produktów marki Knauf

Architektura wnętrz. Konkurs Wnętrze z wyobraźnią. Zaprojektuj wnętrze z produktami marki Knauff

Architektura wnętrz: konkurs Wnętrze z wyobraźnią organizowany przez firmę Knauff skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz i studentów kierunków projektowych. Na stronie konkursowej dostępne są do pobrania zdjęcia trzech wnętrz oraz tekstury wybranych produktów firmy Knauf. Zadaniem uczestników jest uzupełnienie fotografii zgodnie z zaproponowaną tematyką

Fot: materiały prasowe

Architektura wnętrz: konkurs Wnętrze z wyobraźnią organizowany przez firmę Knauff skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz i studentów kierunków projektowych. Na stronie konkursowej dostępne są do pobrania zdjęcia trzech wnętrz oraz tekstury wybranych produktów firmy Knauf. Zadaniem uczestników jest uzupełnienie fotografii zgodnie z zaproponowaną tematyką.

Architektura wnętrz - konkura dla architektów i projektantów wnętrz

Aby ułatwić architektom zadanie organizatorzy przygotowali folder informacyjny, prezentujący sposoby wykorzystania produktów z portfolio Knauf AMF takich jak  akustycznych okładzin ściennych i sufitowe. Prace konkursowe mogą zostać również uzupełnione innymi, dowolnymi elementami kształtującymi charakter architektury wnętrza. Organizatorzy zwracaja uwage na najbardziej kreatywne projekty. O tematyce: Przedszkole dla dużych i małych, Narada lekka i znośna, Dobre wejście. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 31 lipca. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.wnetrzezwyobraznia.pl.

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 16.07.2013 16:05

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.