archirama.pl

Architektura wnętrz. Mode:lina zaprojektowała Pracownię Wnętrz dla Mebli VOX. Zobaczcie nowy koncept wnętrzarski w Krakowie

Architektura wnętrz. Polska marka Meble Vox otworzyły w Krakowie Pracownię Wnętrz. Projekt nowego konceptu wnętrzarskiego powstał w pracowni Mode:lina

Architektura wnętrz. Mode:lina zaprojektowała Pracownia Wnętrz dla Mebli VOX. Zobaczcie nowy koncept wnętrzarski w Krakowie

W Pracowni Wnętrz każdy może skorzystać z darmowych konsultacji z projektantami. Na klientów czeka także wzorcowe mieszkanie oraz Strefa Wypoczynku, z kawą, przekąskami i prasą branżową. W przestrzeniach Pracowni Wnętrz sygnowanej marką Meble VOX organizowane będą także warsztaty dla dzieci i dorosłych, dostępna będzie również sala konferencyjna. Dla najmłodszych atrakcją jest kino Young Users.

Fot: materiały prasowe

Architektura wnętrz. Polska marka Meble VOX otworzyły w Krakowie nowy koncept wnętrzarski Pracownię Wnętrz. Na przestrzeni o powierzchni przeszło 1300 mkw znajdzie się miejsce zarówno na produkty hand-made, warsztaty projektowania wnętrz, a także spotkania pasjonatów dobrego wzornictwa i architektury wnętrz.

Architektura wnętrz – metamorfoza salonu Mebli VOX

Architektura wnętrz. Pracownia Wnętrz sygnowana marką Meble Vox to efekt metamorfozy jednego z krakowskich salonów firmowych Meble VOX przy ulicy Jasnogórskiej 2A. Od 10 sierpnia w przestrzeniach Pracowni Wnętrz można m.in. kupić produkty polskich i europejskich marek, które na polskich rynku są rzadko spotykane. W salonie Pracownia Wnętrz sygnowanych marką Meble VOX można kupić meble, renomowane niemieckie kuchnie, drzwi, podłogi, tekstylia, oświetlenie, szkło i ceramikę, artykuły dekoracyjne, okna, bramy garażowe, farby a nawet specjalne zapachy do wnętrz.

Architektura wnętrz Pracownia Wnętrz projektu Mode:lina

Architektura wnętrz Pracowni Wnętrz, czyli krakowskiego koncept sklepu wnętrzarskiego Meble VOX to dzieło znanej młodej poznańskiej pracowni Mode:lina. Zadaniem architektów było stworzenie przestrzeni z myślą o spotkaniach architektów i ludzi zainteresowanych dobrym wzornictwem. W Pracowni Wnętrz każdy może skorzystać z darmowych konsultacji z projektantami. Na klientów czeka także wzorcowe mieszkanie oraz Strefa Wypoczynku, z kawą, przekąskami i prasą branżową. W przestrzeniach Pracowni Wnętrz sygnowanej marką Meble VOX organizowane będą także warsztaty dla dzieci i dorosłych, dostępna będzie również sala konferencyjna. Dla najmłodszych atrakcją jest kino Young Users.

Zobacz wnętrze domu z stylu skandynawskim projektu Mode:lina

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 12.08.2013 17:17

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.