archirama.pl

Architektura wnętrz. Nowoczesne mieszkanie na poddaszu autorstwa Miostudio

Architektura wnętrz. Wysoka i otwarta przestrzeń mieszkania na poddaszu daje szerokie możliwości urządzenia stylowej i oryginalnej przestrzeni życiowej. Dynamiczną i wyrazistą przestrzeń z charakterem zaprojektowali architekci z Miostudio. Zobacz jak prezentuje się lokum dla młodych ludzi na zaadaptowanym poddaszu starej kamienicy.

Architektura wnętrz. Nowoczesne mieszkanie na poddaszu autorstwa Miostudio

Dwupoziomowe mieszkanie na zaadaptowanym i wyremontowanym poddaszu warszawskiej kamienicy charakteryzuje nowoczesna i wyrazista architektura wnętrza. Architekci z Miostudio zaprojektowali przestrzeń z charakterem, skierowaną do młodych mieszkańców.

Fot: materiały prasowe

Architektura wnętrza. Nowoczesną i wyrazistą architekturą wnętrza charakteryzuje się dwupoziomowe mieszkanie na zaadaptowanym i wyremontowanym poddaszu warszawskiej kamienicy na starej Ochocie. Na niewielkiej przestrzeni użytkowej o łącznej powierzchni 45 mkw, architekci z pracowni Miostudio zaprojektowali nowoczesne mieszkanie odpowiadające potrzebom młodych ludzi.

Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu według projektu Miostudio

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w jednej z warszawskich kamienic architekci z Miostudio zaprojektowali jako oryginalną przestrzeń z charakterem, skierowaną do młodych mieszkańców. Niewielkie dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu charakteryzuje się nowoczesnym stylem i odważnym kolorem. Całość projektu została zrealizowana stosunkowo niskim budżetem.

Architektura wnętrza nowoczesnego mieszkania

Na niższym poziomie architekci z Miostudio zaprojektowali salon z kuchnią oraz łazienkę. Część kuchenna w całości została urządzona meblami Ikea. W architekturze wnętrza części salonowej dominuje biel, głęboką czerń i czerwień, z elementami koloru żółtego. Architekci zdecydowali się na nowoczesne wzory i odważne kolory, w efekcie czego powstało oryginalne wnętrze dostosowane do aktywnych osobowości młodych mieszkańców. Na piętrze architekci zaplanowali sypialnię oraz niewielki kącik do pracy. Całość utrzymana w spokojniejszej kolorystyce, idealnie kontrastuje z kolorowym wnętrzem dolnej części poddasza. Stonowane kolory bieli, czerni i szarości pozwoliły stworzyć stylową przestrzeń wyciszenia i odpoczynku.

Dla osób, które nie przepadają za neoplastycyzmem i wnętrzami o tak mocnym charakterze - płyty laminowane >>

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 30.01.2014 12:34

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.