archirama.pl

Architektura wnętrz. Nowy salon VIP na poznańskiej Ławicy autorstwa Studia Projektowego Dekoratorni

Architektura wnętrz. Ekskluzywny salon Business Executive Lounge w zmodernizowanej strefie odlotów Portu Lotniczego Poznań-Ławica to efekt współpracy z architektami Studia Projektowego Dekoratorni. Zobacz jak wygląda salon dla VIP-ów według projektu Przemka Lisieckiego i Macieja Bogaczewicza.

Architektura wnętrz. Nowy salon VIP na poznańskiej Ławicy autorstwa Studia Projektowego Dekoratorni

Nowy salon Business Executive Lounge na poznańskiej Ławicy to wspólny projekt aranżacyjny Studia Projektowego Dekoratorni oraz Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Salon dla VIP-ów został zaaranżowany w miejskim stylu. Za jego projekt odpowiada Przemek Lisiecki i Maciej Bogaczewicz.

Fot: Weronika Trojanowska dla Dekoratornia

Architektura wnętrz. Nowy salon klasy business na poznańskiej Ławicy to wspólny projekt aranżacyjny Studia Projektowego Dekoratorni oraz Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Za projekt architektury wnętrza ekskluzywnego salonu odpowiada Przemek Lisiecki i Maciej Bogaczewicz.

Architektura wnętrza salonu Business Executive Lounge

Salon Business Executive Lounge to luksusowo zaprojektowane wnętrze o łącznej powierzchni 300 mkw. Całość architekci podzieli na trzy strefy. Pierwszą z nich jest strefa poczekalni i pracy – przeznaczona dla tych, którzy mają mało czasu do podróży. Zaraz za nią rozciąga się część cateringowa, czyli przestrzeń dla osób, które chcą coś przekąsić. Na końcu zaprojektowano strefę wypoczynku skierowaną do pasażerów, których czeka dłuższe oczekiwanie na lot. Ponadto, do dyspozycji podróżnych oddano samoobsługowy barek z zimnymi i gorącymi napojami, zimnymi przekąskami i alkoholem. Architekturę wnętrz salonu Business Executive Lounge charakteryzują kolory, oryginalne meble regionalnych projektantów promujących polski design, a także nowoczesne wzornictwo i dużo zieleni.

Nowoczesna przestrzeń projektu Studia Projektowego Dekoratorni

Salon dla VIP-ów na poznańskim lotnisku został zaaranżowany w miejskim stylu. Wnętrze zaprojektowane przez Przemka Lisieckiego i Macieja Bogaczewcza to elegancka i nowoczesna przestrzeń utrzymana w stonowanych kolorach szarości, bieli, beży, a także delikatnego błękitu. Na jednej ze ścian pomieszczenia wyeksponowano grafiki przedstawiające mapy miast świata, które idealnie komponują się z nowoczesnym wnętrzem. Reszta ścian została pokryta dekoracyjnym panelem w kolorze antracytu, który nadaje wnętrzu wyjątkowy i współczesny charakter.

Strefa odpoczynku według projektu Przemka Lisieckiego i Macieja Bogaczewcza

Uwagę  w architekturze wnętrza salonu dla VIP-ów przyciągają także stołki charakteryzujące się mocno wyprofilowanym kształtem kubełka. Minimalistyczne lampy zapewniają oświetlenie przestrzeni salonu. Fotele Teddy Bear firmy Noti w zestawie z niewielkimi stolikami, zapewniają podróżnym komfort oczekiwania na swój lot. Wnętrze przeznaczone do dłuższej chwili relaksu charakteryzują fotele inspirowane kształtem origami z trapezowymi podłokietnikami i oparciami odchylającymi się na zewnętrz. Oryginale fotele idealnie uzupełniają się z niewielkimi stolikami o wygiętych brzegach. Dla tych, którzy potrzebują chwili wyciszenia i odizolowania, projektanci zaproponowali fotele pozwalające tworzyć niewielkie strefy intymności. Całość wnętrza strefy wypoczynkowej została dopełniona zielonymi roślinami, które mając potęgować klimat spokoju i wyciszenia przed zaplanowaną podróżą.

Więcej zdjęć znajdziecie na dekorady.pl.

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: Weronika Trojanowska dla Dekoratornia
Data publikacji: 29.01.2014 15:05

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.