archirama.pl

Architektura wnętrz. Salon mody męskiej czy kokpit samolotu? Wnętrze salonu marki LANCERTO projektu Forbis Group

Architekturę wnętrza salonu LANCERTO wyróżnia przede wszystkim oryginalny pomysł i niebanalna stylistyka. Przewodnim motywem koncepcji wnętrza jest lotnictwo. Za oryginalny projekt wnętrz odpowiada Forbis Group.

Architektura wnętrz. Salon mody męskiej czy kokpit samolotu? Wnętrze salonu marki LANCERTO projektu Forbis Group

Projektanci z Forbis Group opracowali koncepcję architektury wnętrza salonu LANCERTO nawiązującą do stylistyki stroju pilota i imitującą wnętrze samolotowego kokpitu

Fot: materiały prasowe

Założeniem projektu architektury wnętrza salonu mody męskiej LANCERTO było stworzenie prostej, a zarazem eleganckiej przestrzeni. Projektanci z Forbis Group zaproponowali stonowaną i nieco surową koncepcję architektury wnętrza, którą charakteryzuje mieszanka mocnych akcentów z  subtelnymi elementami.

Architektura wnętrza modnego salonu według Forbis Group

W celu uzyskania zamierzonego efektu, projektanci z Forbis Group opracowali koncepcję salonu nawiązującą do stylistyki stroju pilota i imitującą wnętrze samolotowego kokpitu.
Dodatkowo, zaaranżowano wizerunkową ścianę prezentującą stare fotografie związane z lotnictwem. Charakterystycznym elementem architektury wnętrza salonu LANCERTO są zegary przedstawiające różne strefy czasowe. Zegary wraz z grafiką przedstawiającą motyw lotniczy projektanci zlokalizowali w strefie kasy. Całość tworzy oryginalnie zaaranżowane modne wnętrze salonu odzieżowego.

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 23.01.2014 16:34

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.