archirama.pl

Architektura wnętrz według młodych architektów: konkurs studencki

Bryła bloku w Warszawie, na szczycie mieszkanie w suszarni. Jaką architekturę wnętrz zaproponowali młodzi projektanci? Wystawa pokonkursowa Mieszkanie młodego architekta

Konkurs studencki. Mieszkanie młodego architekta

Konkurs studencki. Mieszkanie młodego architekta - wystawa pokonkursowa już 22 maja 2014

Fot: Architektura-murator

Architektura wnętrz według młodych architektów: konkurs studencki

Miesięcznik „Architektura-murator” od lat organizuje konkursy studenckie z miastem w tle. Bezpieczniej w mieście czy Woda – radość – miasto, pod takimi hasłami toczyły się kolejne edycje popularnego konkursu architektonicznego.
W 2014 roku rozstrzygnięta zostanie kolejna, już czternasta edycja konkursu studenckiego. Tym razem architekci i dizajnerzy mieli zaprojektować mieszkanie młodego architekta. Architektura wnętrz atrakcyjnego mieszkania na szczycie wielopiętrowego budynku – to atrakcyjne zadanie projektowe. Jak poradzili sobie z nim uczestnicy konkursu studenckiego? 

Miesięcznik „Architektura-murator” zaprasza na ogłoszenie wyników XIV edycji Konkursu Studenckiego i otwarcie wystawy pokonkursowej MIESZKANIE MŁODEGO ARCHITEKTA!

Nagrody zostaną wręczone 22 maja 2014, w samo południe. Wszystkie zakwalifikowane do konkursu prace będzie można oglądać na wystawie w Soho Factory w budynku Komin73 przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie.
Warto się pospieszyć, wystawa pokonkursowa będzie otwarta tylko cztery dni. Będzie ją można oglądać do 25 maja, codziennie w godzinach 10.00-18.00.
Więcej informacji już wkrótce na stronie konkursowej >>


Zdjęcia: Architektura-murator
Data publikacji: 12.05.2014 11:02

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.