archirama.pl

Architektura wnętrz według Nizio Design. Otwarcie Galerii Nizio Interior - GALERIA

Galeria Nizio Interior otwarta została w maju na warszawskiej Pradze. Jak wygląda architektura wnętrz w nowej galerii? Sprawdzamy

Otwarcie Galerii Nizio Interior - 21 maja 2014

Otwarcie Galerii Nizio Interior. Na pierwszym planie charakterystyczna lampa z miedzi z oferty Zapalgo. Do bryły zbudowanej z surowego metalu pasuje kabel zasilający w czerwonym oplocie. 

Fot: A. Zawadzka

Recykling i architektura wnętrz

Galeria Nizio Interior ma stać się jednym z gorących punktów na warszawskiej Pradze. Kiedyś te okolice nazywano Trójkątem Bermudzkim, dziś w starych kamienicach powstają pracownie i galerie. Przy Inżynierskiej powstało kolejne takie miejsce. Mirosław Nizio, architekt wnętrz i dizajner, projektuje m.in. wystawy, pomniki i scenografie teatralne. Galeria, którą zaprojektował, też ma nieco teatralną architekturę wnętrz. W wiekowej bryle kamienicy przy ul. Inżynierskiej 3/4 prezentowane mają być prace młodych projektantów i odnowione, czy może przekształcone starocie.  
Stare przedmioty mają zyskać nową funkcje i wygląd. Takie bryły znajdą zapewne zastosowane w architekturze wnętrz loftów i soft-loftów.

Bryły z forniru i porcelany

W Galerii Nizio Interior znaleźć można przedmioty unikatowe, produkowane w krótkich seriach, albo odnowione klasyki designu. Oprócz tego produkty takich martek jak ZAPALGO, Lampattack, Kozo Lamp czy Natural Born Design. W dniu premiery obok designerskich lamp parkował polski rower ze sklejki, Bonobo 2.0 projektu Stanisława Płoskiego, a na stołach świeciły organiczne bryły porcelanowych naczyń Art Food.
Więcej – w galerii.

Zdjęcia: A. Zawadzka
Data publikacji: 26.05.2014 13:38

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.