archirama.pl

Biała minimalistyczna kawalerka na start

Przedstawiamy inspirującą aranżację niewielkiej kawalerki o powierzchni 25 metrów kwadratowych. Małe, nowoczesne, wnętrze utrzymane jest w białej kolorystyce. Dzięki temu aranżacja kawalerki nawiązuje do architektury skandynawskiej.

Biała kawalerka dla studenta

Biała kawalerka dla studenta projektu Nasciturus Design

Fot: n-design.pl

Przedstawiona kawalerka to realizacja studia Nasciturus Design specjalizującego się w wystroju wnętrz i aranżacji wnętrz. Mieszkanie ma jeden pokój i tylko 25 metrów kwadratowych dlatego głównym celem było powiększenie i jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Zastosowane zostały w nim sprawdzone metody na powiększenie niewielkiej powierzchni. Dominujący biały kolor, zarówno ścian, półek, mebli, jak i lamp sprawia, że przestrzeń wydaje się być jaśniejsza i większa.

Powierzchnie lustrzane w kuchni, zarówno nad blatem, jak i pokrywające szafę, powiększają niewielką przestrzeń kuchni. Całość utrzymana jest w minimalistycznym, geometrycznym stylu, co sprawia, że miejsce nie jest przytłoczone. Na tak małej powierzchni nietrudno jest osiągnąć efekt „graciarni”, nawet jeśli racjonalnie ilość panujących w nim wzorów i znajdujących się przedmiotów nie jest ogromna.

>>Zobacz jak urządzić 13-metrowe mieszkanie

Aby wnętrze nie było nudne, zostało spersonalizowane niewielkimi, ale bardzo wyrazistymi dodatkami w kolorze czerwonym nawiązującymi do pop-artowych obrazów zawieszonych na ścianie. Same obrazy zaś, przywodzące na myśl twórczość Liechtensteina uzupełniają się z surowym, nowoczesnym wnętrzem. Warto dodać, to białe wnętrze to kawalerka w wersji budżet, a większość wyposażenia pochodzi z dobrze wszystkim znanej IKEIŚwietne dla studenta, czy jako pierwsze mieszkanie, na start.

>>12 metrów na start. Zobacz mikro kawalerkę z Wrocławia

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: n-design.pl
Data publikacji: 16.04.2012 16:00

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.