archirama.pl

Dekoracyjne fronty. Sposób na ciekawą aranżację wnętrz

Myśląc o aranżacji wnętrza warto zwrócić uwagę nie tylko na kolor ścian, czy odpowiednim doborze mebli. Czasami wystarczy wymienić fronty na dekoracyjne panele, które mogą zbudować klimat pomieszczenia.

Panele Komandor

Czasami detal może zmienić charakter pomieszczenia

Fot: Komandor

Meble, np. szafy i komody, dawno już przestały pełnić funkcje wyłącznie użytkowe. Obecnie, elementy służące do aranżacji wnętrz muszą być nie tylko praktyczne i wygodne, ale również estetyczne i dopasowane do indywidualnych upodobań użytkowników. Idąc tym tokiem myślenia firma Komandor zaprezentowała nową kolekcję dekoracyjnych paneli z płyty MDF.

Aranżacja wnętrza przy pomocy...drzwi

Panelemają ciekawe wzornictwo i można je zastosować jako fronty drzwi przesuwnych i uchylnych w szafach, komodach, zabudowach kuchennych i pozostałych meblach.

Ozdobne panele sprawdzą się przede wszystkim w pomieszczeniach zaaranżowanych w minimalistycznym stylu, gdzie nie ma zbyt wielu elementów dekoracyjnych. Wówczas efektowne i designerskie tłoczenia lub ażury na drzwiach szaf czy innych mebli, nadadzą całemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Autor: mjc
Zdjęcia: Komandor
Data publikacji: 8.10.2012 16:42

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.