Wnętrza
WNĘTRZA
Najlepsze odcinki DEKORATORNIA

DEKORATORNIA. CO W KOLEJNYCH ODCINAKACH PROGRAMU DEKORATRONIA? SPRAWDŹ WNĘTRZA ZAPROJEKTOWANE PRZEZ DEKORATORNIĘ W LIPCU I SIERPNIU

  • Komentarze

Wnętrze salon

DEKORATORNIA program o urządzaniu i aranżacji wnętrz

Fot: Yong Kim/DADA

DEKORATORNIA 12 sierpnia odcinek 340. W kolejnym sierpniowym odcinku programu DEKORATORNIA architekci wnętrz zajmą aranżacją pokoju młodzieżowego. Sprawdź jakie mieszkania i wnętrza urządziła ekipa wnętrzarskiego show DEKORATORNIA w lipcu i sierpniu.

To już 340 odcinek popularnego programu wnętrzarskiego DEKORATORNIA. Powoli zbliża się 1 września dzieci te młodsze i starsze wracają z kolonii i obozów. Czas przygotować pokój na ich powrót. Dekoratornia bierze na warsztat pokój młodzieżowy. Czekając na emisję kolejnego odcinka DEKORATORNI przypominamy ciekawsze odcinki programu wyemitowane w lipcu i sierpniu. Autorzy programu dokonali kilku ciekawych aranżacji i metamorfoz między innymi: ogrodu, biura i salonu W odcinku 339 dekoratorni projektanci Ania Malikowska i Maciek Bogaczewicz dokonali metamorfozy ogrodu.

>>Apartament z marmuru i drewna. Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?

Architekci zaproponowali ciekawe rozwiązanie, ogrodowy kącik do relaksu i odpoczynku. DEKORATORNIA zbudowała nowoczesną altanę wyposażoną w ogrodowe meble z ratanu. Ogrodowe ścieżki ułożono z kolejowych podkładów. Dopełnienie aranżacji ogrodu stanowił stylowy stolik oraz dodatki w postaci koszy piknikowych, lamp i lampionów. W odcinku 334 DEKORATORNIA projektowała biuro.

Nad aranżacją pracowała szóstka projektantów: Maciek Bogaczewicz, Gosia Andryszczyk, Dominik Ćwiek, Elżbieta Kuźniacka, Waldek "Harry" Rzepka, Marcin Trzaskowski. Architekci urządzali wnętrze biura dekoratorni. Projektanci postawili na wąską gamę kolorów z dominującymi bielą, czerniąi szarym. Wnętrze biura zostało zaaranżowane w sposób estetyczny i funkcjonalny jednocześnie. Białe meble zostały zgrane z otaczającym tłem. Dynamiki wnętrzu nadają czerwone elementy.

>>Jak urządzić 13 metrowe mieszkanie?

Odcinek 333 DEKORATORNI został wyemitowany na samym początku wakacji jeszcze pod koniec czerwca. Wtedy dwójka projektantów dekoratorni, Ania Malikowska i Maciek Bogaczewicz, urządzali salon. W odcinku można podejrzeć jak prezentują się i współgrają ze sobą kolory szary i różowy. Czy to dobre rozwiązanie do salonu? Ocena pozostaje w gestii widzów. Architekci wnętrz z DEKORATORNI dodali bardzo ciekawy akcent tworząc na jednej ze ścian salonu wielką mapę świata. Mapa wykonana została farbą magnetyczną pozwalającą na przyczepienie do mapy w salonie drobnych elementów. Warto podejrzeć to rozwiązanie autorów dekoratorni.

DEKORATORNIA to popularny program wnętrzarski w telewizji TV4. Jeśli zastanawiasz się: JAK URZĄDZIĆ MIESZKANIE? JAKIE ARNŻACJE WNĘTRZ SĄ POPULARNE? SZUKASZ POMYSŁU NA WNĘTRZE MIESZKANIA ALBO DOMU to w kolejnych odcinkach programu dekoratornia możesz znaleźć inspiracje. Projektanci i architekci wnętrz w kolejnych odcinkach pokazują jak urządzić, przerobić albo zaaranżować różnego typu wnętrza kuchnie, salony, pokoje, mieszkania, ogrody, a nawet biura. Starają się pokazać, że wystarczy ciekawy pomysł, żeby zmienić nawet mało ciekawe pomieszczenie w nowoczesne wnętrze.

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Yong Kim/DADA
Data publikacji: 6.08.2012 11:42
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.