Wnętrza
WNĘTRZA

Długa Showroom w Warszawie

  • Komentarze

DŁUGA showroom, Warszawa

Architektura wnętrz, DŁUGA showroom, Warszawa

Fot: materiały prasowe OKK! Design
  • DŁUGA showroom, Warszawa
  • Recykling jest modny
  • Bryły siedzisk - Długa Showroom
  • Próbniki tkanin w DŁUGA showroom

Architektura i aranżacja wnętrz, lampy i bibeloty, beton architektoniczny i design z recyklingu. Wszystko to w jednej przestrzeni Długa Showroom

Wielofunkcyjność jest dziś w cenie - kawiarnia staje się biurem, w biurowcach najbardziej cenionych firm znaleźć można sale relaksu z piłkarzykami i rowerkami treningowymi. W ten trend wpisuje się otwarty niedawno Długa Showroom w Warszawie. Założyciele salonu zapraszają na spotkania przy kawie i ciastkach. W tej samej przestrzeni działa MIND Room, czyli pracownia rozwoju osobistego, pomagająca poukładać życie osobiste i pracę. Z założenia ta sama przestrzeń pomaga zmienić wnętrze własne i aranżację mieszkania czy biura.
No i jest jeszcze podstawowa funkcja, czyli salon z wyposażeniem wnętrz, meblami, polskim wzornictwem. W tym dziale też wiele się dzieje. Oferta sklepu obejmuje między innymi
fototapety, tkaniny dekoracyjne i obiciowe, farby i masy szpachlowe, płytki ceramiczne, meble. Na półkach i podłodze porozstawiane „nowe klasyki”, prace znanych polskich projektantów. Najbardziej rozpoznawalne są pneumatyczne metalowe meble Oskara Zięty, meble Malafora, są też obiekty KASPA i MEESH. Poza tym masa drobniejszych rzeczy, począwszy od lamp z betonu architektonicznego, przez ceramikę i szkło. Salon świadczy też usługi dla ludności zainteresowanej współczesnym designem. Jeśli kupującemu spodoba się wzór tkaniny, właściciele proponują obicie ulubionego mebla. Wystarczy przywieźć stary fotel, a wróci z nową tapicerką i poprawioną stolarką wedle życzenia. Projektowanie, szycie, prace w metalu i drewnie też podobno są wśród proponowanych opcji.
Długa Showroom poleca swoje usługi szczególnie entuzjastom stylu industrialnego. Raczej tego w złagodzonej wersji, nie trzeba się bać metalowych mebli prosto z hali fabrycznej.

Gdzie? Długa 8/14, Warszawa


do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.