„Newsletter archiramy. Co tydzień najświeższe i najciekawsze
wiadomości ze świata architektury i dizajnu w Twojej
skrzynce mailowej”.

Wnętrza
WNĘTRZA
Polka nagrodzona za rezydencję w angielskim stylu

European Property Awards. Polka z wyróżnieniem za projekt Rezydencji pod Dębami

  • Komentarze

European Property Awards. Polka z wyróżnieniem za projekt Rezydencji pod Dębami

Nagrodzony projekt Rezydencji pod Dębami to inwestycja utrzymana w klasycznej, angielskiej stylistyce.

Fot: materiały prasowe
  • European Property Awards. Polka z wyróżnieniem za projekt Rezydencji pod Dębami
  • European Property Awards. Polka z wyróżnieniem za projekt Rezydencji pod Dębami
  • European Property Awards. Polka z wyróżnieniem za projekt Rezydencji pod Dębami

Polska architektka wnętrz Dominika J. Rostocka została laureatką konkursu European Property Awards. Polka nagrodzona została w kategorii Best Interior Design za projekt prywatnego, podmiejskiego domu Rezydencja pod Dębami. Partnerem wykonawczym była manufaktura Wirchomski.

Architektura wnętrz. Nagrodzona realizacja to projekt podmiejskiego domu Rezydencja pod Dębami, który doceniony został m.in. za twórczy rozmach inwestycji oraz dbałość o detal.

Podmiejskiej posiadłość w angielskim stylu

Nagrodzony projekt Rezydencji pod Dębami to inwestycja utrzymana w klasycznej, angielskiej stylistyce. Projekt Dominiki J. Rostockiej wyróżnia się zdobnym stylem przy jednoczesnym utrzymaniu lekkości i przestronności wnętrza. Partnerem wykonawczym wnętrza jest manufaktura Wirchomski, która specjalizuje się w pracach z drewna wykonywanych na zamówienie. Niecodziennego charakteru realizacji nadają elementy architektury wnętrza, które zostały stworzone specjalnie dla potrzeb projektu. Drewniane elementy architektury wnętrza Rezydencji pod Dębami wykonane zostały z orzecha amerykańskiego tradycyjną sztuką stolarską.

European Property Awards to regionalna część konkursu International Property Awards, który nagradza projekty obiektów mieszkaniowych i komercyjnych wyróżniające się reprezentacyjnością i innowacją.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.