Wnętrza
WNĘTRZA
Strefa Projektanta podczas Gdynia Design Days

Gdynia Design Days - M jak Mieszkanie zaprasza na spotkanie do Strefy Projektanta

  • Komentarze

Gdynia Design Days - M jak Mieszkanie zaprasza na spotkanie do Strefy Projektanta

Spotkanie odbędzie się w godzinach 12 – 14, 7 lipca podczas Gdynia Design Days w Pawilonie Infobox na Skwerze Żeromskiego

Fot: materiały prasowe
  • m-jak-mieszkanie-strefa-projektanta/130413.144228prev
  • Gdynia Design Days - M jak Mieszkanie zaprasza na spotkanie do Strefy Projektanta

Gdynia Design Days to święto  wszystkich miłośników designu i okazja do uczestnictwa w ciekawych spotkania. Na jedno z nich zaprasza M jak Mieszkanie

Podczas Gdynia Design Days przez siedem dni będzie można uczestniczyć w wielu imprezach, wydarzeniach, spotkaniach i warsztatach. Jedną z nich jest Strefa Projektanta M jak mieszkanie pt. "Styl życia - styl mieszkania" organizowana przez miesięcznik M jak Mieszkanie.

Przeczytaj więcej o Gdynia Design Days

M jak Mieszkania na Gdynia Design Days

Redakcja miesięcznika zaprasza architektów i projektantów wnętrz mieszkalnych na spotkania, podczas którego uczestnicy wspólnie spróbują odpowiedzieć na pytania: Jakie są nowe potrzeby Polaków? Jakie rozwiązania polubili, a z jakich rezygnują? Czego oczekują od projektantów?
W spotkaniu weźmie udział Studio Rygalik. Gosia Rygalik opowie o tym jak rytuały jedzenia wkradają się w obszar projektowania i o tym, że design może stać się bardzo smaczny.

Dyskusję na Gdynia Design Days poprowadzi redaktor naczelna M jak mieszkanie Agnieszka Gruszczyńska-Hyc.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie z chęcią uczestnictwa w darmowym spotkaniu na adres: warsztaty_mjm@murator.com.pl. W zgłoszeniu należy przesłać jedną wizualizację projektu oraz dane kontaktowe.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 12 – 14, 7 lipca podczas Gdynia Design Days w Pawilonie Infobox na Skwerze Żeromskiego

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 27.06.2013 16:20
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.