archirama.pl

Gdynia Design Days - M jak Mieszkanie zaprasza na spotkanie do Strefy Projektanta

Gdynia Design Days to święto  wszystkich miłośników designu i okazja do uczestnictwa w ciekawych spotkania. Na jedno z nich zaprasza M jak Mieszkanie

Gdynia Design Days - M jak Mieszkanie zaprasza na spotkanie do Strefy Projektanta

Spotkanie odbędzie się w godzinach 12 – 14, 7 lipca podczas Gdynia Design Days w Pawilonie Infobox na Skwerze Żeromskiego

Fot: materiały prasowe

Podczas Gdynia Design Days przez siedem dni będzie można uczestniczyć w wielu imprezach, wydarzeniach, spotkaniach i warsztatach. Jedną z nich jest Strefa Projektanta M jak mieszkanie pt. "Styl życia - styl mieszkania" organizowana przez miesięcznik M jak Mieszkanie.

Przeczytaj więcej o Gdynia Design Days

M jak Mieszkania na Gdynia Design Days

Redakcja miesięcznika zaprasza architektów i projektantów wnętrz mieszkalnych na spotkania, podczas którego uczestnicy wspólnie spróbują odpowiedzieć na pytania: Jakie są nowe potrzeby Polaków? Jakie rozwiązania polubili, a z jakich rezygnują? Czego oczekują od projektantów?
W spotkaniu weźmie udział Studio Rygalik. Gosia Rygalik opowie o tym jak rytuały jedzenia wkradają się w obszar projektowania i o tym, że design może stać się bardzo smaczny.

Dyskusję na Gdynia Design Days poprowadzi redaktor naczelna M jak mieszkanie Agnieszka Gruszczyńska-Hyc.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie z chęcią uczestnictwa w darmowym spotkaniu na adres: warsztaty_mjm@murator.com.pl. W zgłoszeniu należy przesłać jedną wizualizację projektu oraz dane kontaktowe.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 12 – 14, 7 lipca podczas Gdynia Design Days w Pawilonie Infobox na Skwerze Żeromskiego

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 27.06.2013 16:20

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.