archirama.pl

Grupa Plus Architekci po raz kolejny tworzy projekt architektury wnętrz dla grupy Publicis. Przeprowadzka do nowej siedziby już w te wakacje!

Już w wakacje 2014 grupa Publicis przenosi się do w nowego miejsca. Biuro architektoniczne Grupa Plus Architekci zaprojektowało architekturę wnętrz nowej siedziby o powierzchni 1100 mkw. Projekty architektoniczne Grupy Plus musiały przypaść do gustu firmie Publicis ponieważ to nie pierwszy raz, kiedy dla nich projektują!

Grupa Pus Architekci projektuje nową siedzibę dla agencji reklamowej Publicis

Grupa Plus Architekci projektuje nową siedzibę dla agencji reklamowej Publicis

Zielono i ekologicznie! Architektura wnętrz idealna na wakacje

Biuro architektoniczne Grupa Plus Architekci po raz kolejny stworzyła projekt architektury wnętrz biura dla firmy Publicis. Ostatnim razem agencja Publicis pracowała w siedzibie w Babka Tower. Tym razem, już w te wakacje, przenoszą się do Platinium Business Park przy ulicy Domaniewskiej.

Projekt jest oparty na stonowanej szaro-czarnej kolorystyce, z domieszką przetworzonego drewna (odpadowego) i żywej zieleni. Całość jest pomyślana jako neutralna, kreatywna przestrzeń. Przy użyciu ekologicznych materiałów duży nacisk położyliśmy na odpowiednią akustykę, która jest głównym zmartwieniem każdego biura typu open-space (zastosowaliśmy np. sufity z prasowanych wiórów drewnianych, płytę OSB, filce akustyczne) - komentuje Tomasz Wuczyński, założyciel pracowni Grupa Plus Architekci, projektant nowej siedziby dla Publicis.

Zielony open space, drewno z odzysku i designerskie czarne lampy zgrupowane jedna przy drugiej sprawiają, że są to wnętrza nie tylko funkcjonalne, ale również ekologiczne i modne.

Grupa Plus Architekci, której założycielem jest Tomasz Wuczyński stworzyła takie projekty jak hotel Poziom 511 czy siedzibę główną firmy AWBUD, a także wiele interesujących projektów koncepcyjnych, np. Dom Introwertyka, Dom Pasmowy, Dom z Plastiku. Wszystkie można obejrzeć na stronie biura architektonicznego.

Data publikacji: 7.08.2014 14:37

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.