Wnętrza
WNĘTRZA
Nowy salon HOUSE&More w Warszawie

HOUSE&More otwarcie nowego salonu. Na architektów i projektantów wnętrz czekają rabaty

  • Komentarze

HOUSE&More otwarcie nowego salonu. Na architektów i projektantów wnętrz czekają rabaty

W najbliższy weekend (25-26 maja) salon HOUSE&More rozpocznie działalność przy ulicy Burakowskiej 4A w Warszawie. Oficjalne otwarcie showroomu połączone jest z inauguracją letniego ogródka umeblowanego meblami ogrodowymi Miloo z najnowszej kolekcji 2013.

House&More w najbliższy weekend zainauguruje działalność w nowe lokalizacji w Warszawie. Na architektów i projektantów wnętrz czekają karty archit  

W najbliższy weekend (25-26 maja) salon HOUSE&More rozpocznie działalność przy ulicy Burakowskiej 4A w Warszawie. Oficjalne otwarcie showroomu połączone jest z inauguracją letniego ogródka umeblowanego meblami ogrodowymi Miloo z najnowszej kolekcji 2013. Na architektów i projektantów wnętrz czekają rabaty!

Architekci i projektanci wnętrz - czekają atrakcyjne rabaty

Każdy z architektów i projektantów wnętrz, który odwiedzi w ten weekend nowy salon HOUSE&More otrzyma Kartę Architekta gwarantująca stały 10% rabat na cały asortyment dostępny w salonach HOUSE&more. Spotkanie architektów i projektantów wnętrz odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 11-20. Na miejscu, w salonie HOUSE&More przewidziany jest także poczęstunek.

Architekci i projektanci wnętrz - nowy salon z najlepszymi markami

Nowy salon HOUSE&More przy ul. Burakowskiej ma 300 mkw. powierzchni i dwa poziomy. W ofercie znajdują się meble do salonu, jadalni, sypialni oraz meble ogrodowe. Ważnym elementem oferty sklepu są również akcesoria wnętrzarskie: szkło, porcelana, przedmioty dekoracyjne, lampy, tekstylia czy okolicznościowe kolekcje świąteczne. W salonie dostępne są  najnowsze kolekcje marek: Riviera Maison, Eichholtz, Miloo, Manutti, Van Roon Living, Flamant, Grand Design.

 

przeczytaj rowniez
Data publikacji: 23.05.2013 11:41
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.