archirama.pl

HOUSE&More otwarcie nowego salonu. Na architektów i projektantów wnętrz czekają rabaty

House&More w najbliższy weekend zainauguruje działalność w nowe lokalizacji w Warszawie. Na architektów i projektantów wnętrz czekają karty archit  

HOUSE&More otwarcie nowego salonu. Na architektów i projektantów wnętrz czekają rabaty

W najbliższy weekend (25-26 maja) salon HOUSE&More rozpocznie działalność przy ulicy Burakowskiej 4A w Warszawie. Oficjalne otwarcie showroomu połączone jest z inauguracją letniego ogródka umeblowanego meblami ogrodowymi Miloo z najnowszej kolekcji 2013.

W najbliższy weekend (25-26 maja) salon HOUSE&More rozpocznie działalność przy ulicy Burakowskiej 4A w Warszawie. Oficjalne otwarcie showroomu połączone jest z inauguracją letniego ogródka umeblowanego meblami ogrodowymi Miloo z najnowszej kolekcji 2013. Na architektów i projektantów wnętrz czekają rabaty!

Architekci i projektanci wnętrz - czekają atrakcyjne rabaty

Każdy z architektów i projektantów wnętrz, który odwiedzi w ten weekend nowy salon HOUSE&More otrzyma Kartę Architekta gwarantująca stały 10% rabat na cały asortyment dostępny w salonach HOUSE&more. Spotkanie architektów i projektantów wnętrz odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 11-20. Na miejscu, w salonie HOUSE&More przewidziany jest także poczęstunek.

Architekci i projektanci wnętrz - nowy salon z najlepszymi markami

Nowy salon HOUSE&More przy ul. Burakowskiej ma 300 mkw. powierzchni i dwa poziomy. W ofercie znajdują się meble do salonu, jadalni, sypialni oraz meble ogrodowe. Ważnym elementem oferty sklepu są również akcesoria wnętrzarskie: szkło, porcelana, przedmioty dekoracyjne, lampy, tekstylia czy okolicznościowe kolekcje świąteczne. W salonie dostępne są  najnowsze kolekcje marek: Riviera Maison, Eichholtz, Miloo, Manutti, Van Roon Living, Flamant, Grand Design.

 

Data publikacji: 23.05.2013 11:41

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.