archirama.pl

Ikea Janki obchodzi 20 lat. Sprawdźcie jak będzie świętować okrągły jubileusz

Ikea Janki koło Warszawy świętuje swoje 20 urodziny. Z tej okazji przez cały tydzień na ulicach Warszawy będzie można obejrzeć ruchoma wystawę, która opowiada o historii Ikea w Polsce

Ikea Janki obchodzi 20 lat. Sprawdźcie jak będzie świętować okrągły jubileusz

Dzisiaj sklepy Ikea cieszą się nieustająca popularnością oferując tanie, ale ładne wzornictwo. Obecnie sklep Ikea Janki zatrudnia ponad 250 pracowników i zajmuje łączną powierzchnię 24885 mkw. Klienci mogą kupić w sklepie Ikea ok. 10 tysięcy różnych produktów.

Fot: materiały prasowe

Na otwarcie Domu Meblowego Ikea Janki koło Warszawy w 1993 roku przyjechał sam  założyciel i twórca Ikea Ingvar Kamprad. Pierwszych klientów witał w towarzystwie przedstawicieli polskiego rządu. W czasie kilku pierwszych dni sklep Ikea Janki odwiedziło przeszło 75 tys. osób, a 10 autobusów dowożących klientów do sklepu Ikea przewiozło łącznie 21 tys. osób. Z kolei samochody czekające na wjazd na parking musiały stać w pięciokilometrowym korku.

Sklepy Ikea Janki dzisiaj

Dzisiaj sklepy Ikea cieszą się nieustająca popularnością oferując tanie, ale ładne wzornictwo. Obecnie sklep Ikea Janki zatrudnia ponad 250 pracowników i zajmuje łączną powierzchnię 24885 mkw. Klienci mogą kupić w sklepie Ikea ok. 10 tysięcy różnych produktów.

Sklep Ikea Janki – 20 urodziny potrwają tydzień

Od soboty 27 lipca do niedzieli 4 sierpnia sklep Ikea Janki świętować będzie swoje 20 urodziny. Okrągłą rocznicę będzie celebrować zarówno w sklepie jak i w kilku punktach Warszawy. Dla najmłodszych, którzy odwiedzą w tym tygodniu sklep Ikea Janki czekają liczne atrakcje m.in. szwedzkie gry w lesie Småland, zajęcia plastyczne, ekoklocki, malowanie twarzy oraz szwedzkie smakołyki. Dorośli z kolei będą mogli kupić ponad 100 produktów, w niższych cenach, a także pakiet transportowy tańszy o 20 procent. Obniżką (o 20 procent) objęte także będą usługi projektowania i szycia. Za każde wydane w sklepie Ikea 350 zł klienci otrzymają bon do restauracji Ikea. Natomiast osoby które przyniosą odpady do recyklingu 27 lipca, (w sobotę) otrzymają sadzonki roślin lub naklejki ułatwiające segregowanie.

Urodziny sklepu Ikea Janki – moblina wystawa

Kolejna częścią obchodów 20. urodzin sklepu Ikea Janki będzie mobilna wystawa fotograficzna. Na mobilnych wieszakach umieszczone będą fotografie ilustrujące budowę i rozwój sklepu Ikea Janki.

Przebieg trasy wystawy mobilnej sklepu Ikea Janki

Wystawę prezentującą Warszawę i IKEA Janki 20 lat temu będzie można zobaczyć w kilku miejscach Warszawy:

24 lipca – środa

Dworzec Główny/Złote Tarasy
Metro Centrum/Patelnia
Czerska 8/10
Chmielna/Bracka
Nowy Świat/Krakowskie Przedmieście/Plac Zamkowy
Dobra/BUW/Centrum Nauki Kopernik
Park Kazimierzowski/Oboźna
Rondo de Gaulle'a/Rondo Dmowskiego
Marszałkowska/Plac Zbawiciela

25 lipca - czwartek

Pola mokotowskie

26 lipca (piątek) – 4 sierpnia (niedziela)

IKEA Janki – Plac Szwedzki 1, Raszyn

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 26.07.2013 16:45

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.