archirama.pl

Jak urządzić loft? Soft Loft Oslo od Zienia w Qbik Woronicza. We wnetrzu dominują biel i styl skandynawski

Oslo to jeden z dwóch urządzonych przez projektanta i designera Macieja Zienia loftów w Qbik Woronicza. Biel i modne skandynawskie akcenty dominują we wnętrzu soft loftu od Zienia. Zobacz wnętrze loftu OSLO.

Wnętrza loftu Oslo od Zienia 12

Loft Oslo sygnowany marką Zień Home. To kolejne aranżacje wnętrz soft loftów dostępne w Woronicza Qbik

Fot: Zień Home

Loft w stylu Oslo to marzenie o otwartej przestrzeni. Charakteryzuje go prostota, minimalizm form oraz naturalne, przejrzyste, jasne i ciepłe barwy. Wysublimowany design mebli o prostych bryłach i naturalne materiały sprawiają, że wnętrze jest lekkie i przyjazne użytkownikowi. Motywem przewodnim projektu jest drewno, które podkreśla nowy, świeży styl życia i zachęca do bycia eko. Wnętrze ożywiają ultramarynowe elementy.

Już w przedpokoju loftu widać charakter wnętrza – na podłodze położony jest bielony dąb. Charakterystyczne dla wnętrza w stylu Oslo drewno zostało wykorzystane także do wykonania zabudowy szafy wykonanej z dębowego forniru. Tłem dla mebli są jednolite, białe ściany, a na piętro prowadzą schody o prostej formie. Kontrast wprowadzony został dzięki balustradzie z niebieskich linek żeglarskich. Pokój dzienny łączy funkcję salonu i jadalni, w którym honorowe miejsce zajmuje biały stół z wbudowanym systemem żywej zieleni i krzesłami projektu Tomka Rygalika.

>>Loft Manhattan od Zienia

Ozdobę wnętrza stanowią również przewieszone przez dwie kondygnacje lampy. Dopełnieniem jest szary narożnik oraz biała szafka z lakierowanego MDFu z designerską ramą-półką w kolorze ultramaryny autorstwa projektanta. Tuż obok stoi stolik kawowy przypominający biały, lakierowany klocek. Prostotę wnętrza podkreślają okna pozostawione bez zasłon, zapewniając dzięki temu dostęp światła i optycznie powiększając przestrzeń.

Autor: Tomasz Wojciechowski, Zień Home
Zdjęcia: Zień Home
Data publikacji: 25.07.2012 14:45

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.