„Newsletter archiramy. Co tydzień najświeższe i najciekawsze
wiadomości ze świata architektury i dizajnu w Twojej
skrzynce mailowej”.

Wnętrza
WNĘTRZA
Zobacz katalog IKEA zanim zobaczą inni

Katalog IKEA 2014. Mamy nowy katalog IKEA! Zobaczcie co w 2014 roku zaprezentuje IKEA

 • Komentarze

Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog/Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog_14
 • Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog/Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog_11
 • Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog/Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog_12
 • Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog/Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog_13
 • Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog/Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog_14
 • Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog/Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog_15
 • Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog/Aranzacja-wnetrz-katalog-IKEA-meble-IKEA-nowy-katalog_16

Katalog IKEA 2014. IKEA pokazała dziennikarzon nowy katalog IKEA 2014. Będzie on obowiązywał od 1 września. My już dzisiaj prezentujemy cały nowy katalog IKEA. Przygotujecie się na zakupy!

Katalog IKEA 2014. IKEA zaprezentowała nowy katalog IKEA 2014. Już dziś pokazujemy pełną wersję katalogu, który dostępny będzie od września. Sprawdźcie nowości i przygotujcie się na przyszłoroczne zakupy mebli IKEA.

Katalog IKEA 2014. Dzisiaj odbyła się oficjalna prezentacja nowego katalogu IKEA 2014. W nowym roku przewodnim tematem działań marki IKEA będzie przede wszystkim życie codzienne pod jednym dachem z dziećmi. IKEA postanowiła więc inspirować kupujących meble IKEA do tworzenia bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni do wspólnego przebywania.

Katalog IKEA 2014 – co nowego

W nowym katalogu IKEA, który będzie obowiązywał od września 2013 do lipca 2014 roku znalazło się jak co roku wiele  nowości i nowych pomysłów, jak urządzić dom. Ponadto w nowym katalogu IKEA przeszło połowa rozwiązań i mebli IKEA została zaprojektowana z myślą o życiu rodzin z dziećmi. Ponadto IKEA zdecydowała się na obniżkę cen mebli do przechowywania, przede wszystkim systemu PAX.

Nowy katalog IKEA 2014 – kiedy trafi do polskich domów

Dystrybucja katalogu IKEA 2014, który trafi do 4,5 mln polskich domów rozpocznie się w poniedziałek, 26 sierpnia 2013 roku. Kolejna edycja katalogu IKEA to już 18 polskie wydanie. Tegoroczne wydanie katalogu IKEA ma 324 strony i został wydrukowany w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy w polskiej wersji językowej, a na całym świecie w liczbie 212 milionów egzemplarzy. Katalog IKEA 2014 powstał w 66 wersjach, w 30 różnych językach i będzie dystrybuowany łącznie w 44 krajach. W tym roku po raz pierwszy został on wydany w Egipcie, Jordanii oraz na Litwie. Dystrybucja katalogu IKEA  w Polsce będzie przeprowadzona na obszarze wokół 7 miast, w których działają sklepy IKEA, tj. Łodzi, Katowic, Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Warszawy oraz Wrocławia. Produkcja katalogu IKEA trwa około półtora roku, począwszy od pierwszych pomysłów aż do wydruku

Katalog IKEA 2014 w wersji interaktywnej

W ubiegłym roku IKEA po raz pierwszy oddała użytkownikom aplikację do pobrania na smartfon lub tablet, która umożliwia dostęp do dodatkowych materiałów związanych z katalogiem. W tym roku firma IKEA opracowała nowe interaktywne funkcje jedna z nich, pod nazwą „Umieść w swoim pokoju", pozwala sprawdzić, jak ponad setka produktów IKEA wyglądałaby w domu każdego użytkownika. Nie brakuje także filmów prezentujących porady oraz nowe pomysły IKEA na urządzanie domu, galerii zdjęć, animacji wnętrz 360° w 3D, a także historii projektantów. Ponadto w ciągu całego roku w aplikacji będą pojawiały się nowe materiały. Dodatkowo na stronie IKEA.pl dostępna jest także wersja online Katalogu IKEA 2014.

Link do Katalogu IKEA 2014 online http://IKEA.pl/katalog2014

 • 1
 • 2
przeczytaj rowniez
Data publikacji: 22.08.2013 14:43
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
 • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
 • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
 • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
 • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
 • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.