archirama.pl

Małe wnętrza. Kawalerki i małe mieszkania - Clei stworzone do małych wnętrz. Zobaczcie meble, które zmieniają funkcje. Galeria zdjęć

Małe wnętrza. Kawalerki i małe mieszkania wymagają odpowiedniej aranżacji wnętrz. Marka Clei stworzyła do małych wnętrz meble, które w zależności od potrzeb mogą z łóżka zamienić się w biurko bądź sofę. Zobaczcie meble, które zmieniają swoje funkcje.

Kawalerki i małe mieszkania - Clei stworzone do małych wnętrz. Zobaczcie meble, które zmieniają funkcje. Galeria zdjęć

Sposób ma małe wnętrza według Clei

Fot: materiały prasowe

Małe wnętrza. Kawalerki i małe mieszkania potrzebują sprytnej aranżacji wnętrza. Z myślą o maksymalizacji przestrzeni małych mieszkań i kawalerek firma Clei stworzyła linie mebli. Włoska marka próbuje wyznaczyć swoimi produktami nowy sposób myślenia o małych mieszkaniach i kawalerkach. Kwestionuje np. konieczność posiadania pełnowymiarowych sypialni nazywając je przestrzeniami zmarnowanymi. Jakie są meble do małych mieszkań?

Kawalerki i małe mieszkania filozofia marka Clei

Małe wnętrza. Jak brzmi filozofia marki projektującej i produkującej meble specjalnie do kawalerek i małych mieszkań: każda rzecz, każdy mebel muszą mieć kilka funkcji. W końcu łóżko, biurko czy stół używane jest tylko przez część dnia i zazwyczaj nigdy nie użytkuje się tych elementów wyposażenia wnętrz równocześnie. Dlatego też powierzchnię, którą zajmują można naprzemiennie wykorzystywać do innych celów, co jest niezwykle istotne szczególnie w przypadku kawalerek i małych mieszkań.

Małe wnętrza - kawalerki i małe mieszkania jakie wnętrza wyposaża marka Clei

Małe wnętrza. Marka Clei ma w swojej ofercie ma zarówno meble i wyposażenie do pokoju dziennego, jadalni, domowego biura czy sypialni. Niektóre z propozycji mebli włoskiego producenta łączą wszystkie te funkcje w jednym. Systemy Clei używają hydraulicznie wspomaganych okuć umożliwiających bezwysiłkową obsługę.

Kawalerki i małe mieszkania co oferuje marka Clei

Małe wnętrza. System Swing to przykład mebli, w którym wygodna 3-osobowa sofa zamienia się w pełnowymiarowe łóżko z materacem sprężynowym bez łączeń i niewygodnych zagięć. Pokój dzienny staje się w komfortową sypialnią - świetne rozwiązanie do małego mieszkania. W serii mebli Ulisse Dining to stół jadalny zostaje zmieniony w podwójne łóżko. Interesujące są też wzorowane na modelu meblościanki składane łóżka pojedyncze. Wysuwa się je zza biurka lub opadają ze ściany wraz z półkami na książki. Jest też system łóżek piętrowych Lollisoft, które rozkłada się z pionowego mebla lub jak w serii Doc, gdzie dwuosobowa sofa zmienia się w pełnowymiarowe piętrowe łóżko.

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 20.06.2013 16:39

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.