Wnętrza
WNĘTRZA

Konkurs achitektoniczny Projektujesz! Zyskujesz!

  • Komentarze

Projektujesz! Zyskujesz! Konkurs na projekt architektury wnętrz

Konkurs Projektujesz! Zyskujesz! 2015/2016

Fot: Zehnder, materiały prasowe
  • Projektujesz! Zyskujesz! Konkurs na projekt architektury wnętrz
  • Projektujesz! Zyskujesz! Konkurs 2015/2016
  • Wyróżnienia - konkurs Projektujesz! Zyskujesz! Zehnder

Firma firmy Zehnder ogłosiła konkurs architektoniczny pod hasłem Projektujesz! Zyskujesz! W konkursie na projekt architektury wnętrz mogą brać udział architekci, projektanci, a także studenci IV i V roku

Projektujesz! Zyskujesz! to konkurs na projekt wnętrza budynku, w którym zastosowany został przynajmniej jeden grzejnik Zehnder Charleston. Do udziału mogą być zgłaszane wnętrza budynków mieszkalnych lub obiektów użyteczności publicznej.
W tegorocznej, czwartej już edycji konkursu przewidziano dwie kategorie prac. Pierwsza z nich to Realizacje, przeznaczona na wnętrza nowe lub zmodernizowane w ostatnich latach. W drugiej kategorii konkursowej, Wizualizacje, zgłaszać można projekty niezrealizowane.
 
W konkursie mogą brać udział przedstawiciele pracowni architektonicznych, biur projektowych oraz studenci IV i V roku architektury lub architektury wnętrz. Prace przygotowywać można indywidualnie lub w zespołach liczących najwyżej trzy osoby. Jeden uczestnik może zgłosić nie więcej, niż trzy prace.

Warunkiem udziału w Konkursie jest rejestracja w Strefie Architekta firmy Zehnder, do której dostęp możliwy jest po zalogowaniu przez stronę www.zehnder.pl. Prace składane są za pośrednictwem serwera ftp.konkurs-zehnder.pl. Dane do logowania udostępniane są po przesłaniu wiadomości na adres promocja@zehnder.pl, przy czym w tytule wiadomości powinna się znaleźć fraza „Dostęp do serwera FTP”, a także imię i nazwisko zgłaszającego oraz nazwa kategorii.

Nagrody w konkursie architektonicznym

Kategoria Realizacje
I nagroda: 10 000 zł
II nagroda: 5000 zł
III nagroda: 3000 zł

Kategoria Wizualizacje
I nagroda:  7000 zł
II nagroda: 3000 zł
III nagroda: 2000 zł

Ponadto w obu kategoriach jury przyzna po 10 wyróżnień. Ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe, w tym tablety, smartwatche, odtwarzacze MP4, skórzaną galanterię Cerutti oraz mini power banki.

Terminy w konkursie
14 września 2015 – ogłoszenie konkursu
31 marca 2016 – ostateczny termin składania prac konkursowych
11 kwietnia 2016 – obrady jury
27 kwietnia 2016 – zawiadomienie laureatów konkursu o wynikach

Więcej informacji: www.zehnder.pl

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.