archirama.pl

Konkurs dla architektów wnętrz Roca Designer. Termin zgłoszeń przedłużony!

Architektura wnętrz. Marka Roca organizator konkursu dla architektów Roca Designer przedłużył termin zgłoszeń do konkursu. Projekty łazienek można przesyłać do 8 września 2013 roku!

Konkurs dla architektów wnętrz Roca Designer

Na projekty wnętrz łazienkowych w formie renderu 3D lub plastycznej wizji łazienki jury czeka do 20 sierpnia 2013 roku. Propozycje realizacji w formacie JPEG o rozmiarze nieprzekraczającym 10 MB należy przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursu.

Architektura wnętrz. Termin przesyłania prac do organizowanego przez firmę Roca konkursu dla architektów wnętrz Roca Designer, został wydłużony do 8 września 2013 roku. Zadanie postawione przed uczestnikami polega na stworzenie projektu łazienki wykorzystującego rozwiązania marki Roca – produkty ceramiczne z powłoką Maxi Clean, baterie, przyciski do stelaży podtynkowych, wanny, meble oraz akcesoria łazienkowe. Projekty – w formie renderu 3D lub plastycznej wizji łazienki, można nadsyłać w formacie JPEG o rozmiarze nieprzekraczającym 10 MB, za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu. Lista wszystkich przedmiotów dostępna jest na stronie designer.roca.pl, natomiast plik z produktami można pobrać ze strony cad.roca.pl.

Kto będzie oceniał prace przesłane na konkurs Roca Designer

Wyboru najlepszego spośród zgłoszonych projektu dokona jury, w skład którego wchodzą profesjonaliści związani ze światem architektury, m.in. architekt IARP Konrad Rubaszkiewicz, Krystyna Januszkiewicz (redaktor naczelna kwartalnika „Archivolta"), Sebastian Osowski (redaktor naczelny pisma „Zawód: Architekt") oraz przedstawiciele firmy Roca Polska – Joanna Dec-Galuk i Klaudia Bączek Na zwycięzcę konkursu czeka atrakcyjna nagroda pieniężna w wysokości 1 500 euro.

Przeczytaj więcej o konkursie

Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie designer.roca.pl

Data publikacji: 21.08.2013 16:25

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.