archirama.pl

Kurs na architekturę wnętrz

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu w Warszawie rozpoczyna nowy cykl zajęć

Szkoła architektury wnętrz w Warszawie

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu, architektura wnętrz

Fot: KZ

Założona przez Dominikę Rostocką warszawska szkoła zaprasza kandydatów na architektów wnętrz. W programie zajęć podstawą jest projektowanie apartamentu, ponadto prezentowane są umiejętności konieczne w pracy projektanta. To między innymi zasady współpracy i rozmowy z klientami, podstawowych zagadnień prawnych potrzebnych do przygotowania poprawnej umowy, a także problemy związane z nadzorem autorskim w czasie realizacji.


Oprócz zajęć teoretycznych i przygotowania projektu uczestnicy kursu  mają też odwiedzać warsztaty, studia, sale treningowe oraz place budowy. Najbliższy kurs  rozpoczyna się pod koniec stycznia 2016.
Program obejmuje dwa kursy, dość myląco określane przez pracowników szkoły jako semestry. W rzeczywistości każdy z nich trwa nie sześć miesięcy, a trzy, cały program jest więc realizowany w ciągu pół roku łącznie z tzw. kursem premium dla projektantów zaawansowanych.
Zaletą szkoły jest praca z praktykami, specjalistami od oświetlenia, nowych technologii stosowanych w domach inteligentnych, wreszcie – last but not least – wizerunku i reklamy.


Według informacji opublikowanej na stronie internetowej Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu, kursy przygotowane zostały z myślą o osobach chcących uzupełnić, uporządkować oraz pogłębić wiedzę w dziedzinie wykonawstwa i aspektów technicznych we wnętrzach.
Udział w zajęciach może być interesującym doświadczeniem, wspomagającym tradycyjną edukację. Trzymiesięczny kurs nie zastąpi oczywiście studiów, nie jest więc propozycją dla osób które chciałyby w ten sposób zostać architektem wnętrz „na skróty”.

Autor: KZ
Zdjęcia: KZ
Data publikacji: 30.12.2015 14:53

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.