Wnętrza
WNĘTRZA

Laureaci 11. edycji konkursu VASCO Integracja

  • Komentarze

Gala 11. edycji konkursu VASCO Integracja

Gala 11. edycji konkursu VASCO Integracja odbyła się w Patio Domu Dochodowego przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie 

Podczas uroczystej gali nagrodzono laureatów 11. edycji konkursu VASCO Integracja. Organizatorem tego konkursu dla architektów wnętrz jest firma VASCO, producent ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych. 

Grzejniki VASCO wyróżniają się minimalistycznym designem, co jest szczególnie cenione przez architektów, którym wykorzystanie grzejników dekoracyjnych daje wyjątkową możliwość integracji elementu instalacyjnego z wystrojem komfortowego i dopracowanego w każdym detalu wnętrza. A najlepsze tego przykłady są właśnie przedmiotem konkursów VASCO Integracja.

Tak twierdzą organizatorzy, 11. edycja konkursu miało bardzo wysoki poziom. Komisja konkursowa składająca się przedstawicieli środowiska architektów wnętrz oraz mediów, pod przewodnictwem prof. ASP w Warszawie Joanny Walendzik-Stefańskiej, przyznała regulaminowe nagrody i maksymalną liczbę  wyróżnień w obu kategoriach konkursu: – projektów zrealizowanych oraz – projektów koncepcyjnych.

Gala została zorganizowana w Patio Domu Dochodowego przy pl. Trzech Krzyży i wzięło w niej udział prawie 200 gości – uczestników konkursu, członków komisji i partnerów konkursu. Szczególne miejsce na Gali miała firma KREON – producent oświetlenia architektonicznego z Belgii, jak również WSC Witold Szymanik, dystrybutor oprogramowania Archicad i Intericad.

Więcej o konkursie, nagrodzonych projektach oraz gali >>  www.VASCOart.pl/konkurs

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.