archirama.pl

Łódź Design Festival: eksperci ocenią Twoje portfolio

Miesięcznik „M jak mieszkanie” zaprasza na debatę o problemach współpracy między młodym projektantem i inwestorem. Po spotkaniu będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji i wziąć udział w przeglądzie portfolio

Łódź Design Festival: debata miesięcznika M jak mieszkanie

W ramach Łódź Design 2015 Festival odbędzie się m.in. debata W sieci powiązań – inspiracja – projektant
– inwestor, w której udział wezmą Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, Mikołaj Wojciechowski, Konrad Sojka, Katarzyna Arsenowicz oraz Dominika J. Rostocka


Fot: M. Bykowski

„W sieci powiązań – inspiracja – projektant – inwestor”. Pod takim hasłem zorganizowana została debata miesięcznika „M jak mieszkanie”. Organizatorzy spotkania zapraszają do udziału studentów i młodych projektantów wnętrz. Podczas spotkania zaproszeni eksperci dyskutować będą między innymi o różnicach między doświadczeniem wyniesionym z uczelni, a współpracą z inwestorami;  sposobach poznawania potrzeb rozmówcy; inspiracjach i wzorach.
W gronie zaproszonych ekspertów znaleźli się:
Agnieszka Gruszczyńska-Hyc; historyk sztuki, redaktor naczelna „M jak mieszkanie”
Mikołaj Wojciechowski; architekt, Sojka & Wojciechowski pracownia projektowania wnętrz
Konrad Sojka; architekt, Sojka & Wojciechowski pracownia projektowania wnętrz
Katarzyna Arsenowicz; architekt, Arsenowicz Design
Dominika J. Rostocka; architekt, główny projektant w firmie Creative Coop. Architects, założycielka Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu.  


Wydarzenie odbywa się w ramach Łódź Design Festiwal w Centrum Festiwalowym 1 przy ulicy Tymienieckiego 3.
Po zakończeniu debaty, od 18:00 do 19:00 w sąsiadującej z salą wykładową kawiarni Tektura będzie można wziąć udział w przeglądzie portfolio architektów wnętrz.

Młodzi, zdolni poszukiwani!

Wybrane osoby będą mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji i poznać oponie specjalistów. Zgłoszenia do udziału w przeglądzie nadsyłać można do 10 października 2015. Do zgłoszenia należy dołączyć wybrane prace, jako pliki pdf albo linki do strony internetowej projektanta. Liczba miejsc jest ograniczona, autorzy przyjętych zgłoszeń zostaną zawiadomieni drogą mailową.


W sieci powiązań – inspiracja – projektant – inwestor
18 października 2015 (niedziela), 16:00
Centrum Festiwalowe 1 Łódź Design Festival
Ul. Tymienieckiego 3, Łódź

Autor: KZ
Zdjęcia: M. Bykowski
Data publikacji: 8.10.2015 10:05

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.