Wnętrza
WNĘTRZA

Loft gratis. Nietypowa promocja w Nowej Papierni

  • Komentarze

Loft w Nowej Paierni. Współczesna architektura wnętrz we Wrocławiu

Piwnica na wino? To jeden z pomysłów na aranżację wnętrz mini-loftu w Nowej Papierni

Fot: PR EXPERT materiały prasowe

Loft jako dodatek do zakupów, jak zapałki albo naklejki? Nowa Papiernia we Wrocławiu kusi klientów


Niestety, loft nie jest dodatkiem do encyklopedii, nie wystarczy zakup szkolnej wyprawki czy roweru. To raczej promocja „dwa lofty w cenie jednego”. Poza tym darmowy loft tak do końca loftem nie jest. Wiele cech się zgadza: są ceglane ściany sprzed wieku, trzy metry wysokości, atrakcyjne położenie. Powierzchnia nie jest jednak szczególnie wielka. Promocyjny loft ma ok. 5 - 6 mkw. Trochę za mało nawet na małe mieszkanie, ale przecież dodatkowe pomieszczenie zawsze się przyda.
Co można zrobić z pięciometrowym loftem bez okien? Inwestor proponuje przechowywanie we wnętrzach kolekcji win, urządzenie studia fotograficznego albo sali prób, ewentualnie warsztatu hobbysty. Cóż, w ciemnym pomieszczeniu pod łukowatym sufitem można oddawać się nawet najbardziej mrocznym i skrytym pasjom...

Architektura wnętrz – także w promocji

Mieszkańcy Nowej Papierni mogą sami zaaranżować wnętrze mini – loftu. Inwestor proponuje jednak także bezpłatne konsultacje z architektem wnętrz. Mini loft może też stać się oczywiście zwykłym składzikiem.
Promocja trwa we wrześniu 2014 i dotyczy pierwszych pieciu osób, które kupią loft w Nowej Papierni.

Małe mieszkanie? Raczej nie, ale miniaturowe studio fotograficzne zmieści sie w lofcie Nowej Papierni
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.