archirama.pl

Loft gratis. Nietypowa promocja w Nowej Papierni

Loft jako dodatek do zakupów, jak zapałki albo naklejki? Nowa Papiernia we Wrocławiu kusi klientów

Loft w Nowej Paierni. Współczesna architektura wnętrz we Wrocławiu

Piwnica na wino? To jeden z pomysłów na aranżację wnętrz mini-loftu w Nowej Papierni

Fot: PR EXPERT materiały prasowe


Niestety, loft nie jest dodatkiem do encyklopedii, nie wystarczy zakup szkolnej wyprawki czy roweru. To raczej promocja „dwa lofty w cenie jednego”. Poza tym darmowy loft tak do końca loftem nie jest. Wiele cech się zgadza: są ceglane ściany sprzed wieku, trzy metry wysokości, atrakcyjne położenie. Powierzchnia nie jest jednak szczególnie wielka. Promocyjny loft ma ok. 5 - 6 mkw. Trochę za mało nawet na małe mieszkanie, ale przecież dodatkowe pomieszczenie zawsze się przyda.
Co można zrobić z pięciometrowym loftem bez okien? Inwestor proponuje przechowywanie we wnętrzach kolekcji win, urządzenie studia fotograficznego albo sali prób, ewentualnie warsztatu hobbysty. Cóż, w ciemnym pomieszczeniu pod łukowatym sufitem można oddawać się nawet najbardziej mrocznym i skrytym pasjom...

Architektura wnętrz – także w promocji

Mieszkańcy Nowej Papierni mogą sami zaaranżować wnętrze mini – loftu. Inwestor proponuje jednak także bezpłatne konsultacje z architektem wnętrz. Mini loft może też stać się oczywiście zwykłym składzikiem.
Promocja trwa we wrześniu 2014 i dotyczy pierwszych pieciu osób, które kupią loft w Nowej Papierni.

Małe mieszkanie? Raczej nie, ale miniaturowe studio fotograficzne zmieści sie w lofcie Nowej Papierni
Autor: KZ
Zdjęcia: PR EXPERT materiały prasowe
Data publikacji: 19.09.2014 12:30

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.