Wnętrza
WNĘTRZA

Loża VIP na PGE Arena. Najbardziej luksusowa trybuna na Lechii Gdańsk

 • Komentarze

PGE Arena

PGE Arena to jeden z najlepszych stadionów w Polsce

Fot: Materiał prasowy PGE Arena
 • PGE Arena
 • Stadion PGE Arena
 • Stadion PGE Arena na bogato
 • PGE Arena dla wymagających
 • Luksusowa PGE Arena
 • PGE Arena od kuchni

Loże VIP na PGE Arena, to najbardziej ekskluzywne miejsca trybun na gdańskim stadionie. Zobacz wnętrza lóż, z których VIP - py będą śledzić zmagania podczas Euro 2012. [ZDJĘCIA LOŻE VIP NA PGE ARENA]

Stadion PGE Arena zdecydowanie należy do jednych z najładniejszych budowli sportowych w Polsce. Zachwyca nie tylko sylwetką, ale i kolorystyką. Twórcy PGE Areny pomyśleli też o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających kibiców. Dla nich przygotowali specjalne loże VIP.

Wnętrza lóż dla VIP – ów zdecydowanie odbiegają od standardów pozostałych trybun. Nie tylko komfortem, ale również wystrojem i funkcjonalnością wnętrza. Gdański stadion dysponuje ośmioma 20 osobowymi lożami o powierzchni 60 metrów kwadratowych każda. Loże znajdują się w centralnym punkcie stadionu, aby dawać jak najlepsze pole widzenia kibicom. Obserwowanie meczu na płycie boiska ułatwiają przestronne, panoramiczne szyby.

>>Zobacz kolorowy stadion Górnika

We wnętrzu loży znajduje się 20 skórzanych foteli dla gości, barek lodówka i dwa stoły jadalne. Loża utrzymana jest w biurowym klimacie. Bo jej wnętrze ma nie tylko umożliwiać oglądanie meczu w komfortowych warunkach, ale również spełniać funkcję użytkową. Loże zostały zaprojektowane jako miejsce rozrywki i biznesowych spotkań. Dla najemców są dostępne siedem dni w tygodniu. W ich wnętrzach można oglądać mecz albo prowadzić biznesowe negocjacje. Stąd szereg udogodnień w postaci telewizorów plazmowych czy możliwość podłączenia rzutnika.

Dla spragnionych pełniejszego udziału w sportowych emocjach  przygotowano przed lożą otwarty balkon, wyposażony również w 20 foteli. Tam można poczuć pełne emocje panujące na stadionie podczas meczu.

Stadion oferuje bardziej kameralne loże – 10 osobowe. Na PGE Arenie jest ich aż 32. Komfortem i wyposażeniem niewiele ustępują lożom 20 osobowym. Również te loże oferują dostęp do otwartej trybuny, na której można swobodnie kibicować.

Łącznie na gdańskim stadionie, mogącym pomieścić ponad 43 tys. widzów, jest 40 lóż VIP – owskich. Za luks oglądania piłkarskich zmagań w takim wnętrzu, i z taką obsługą, trzeba jednak słono zapłacić. Wynajęcie na rok takiej loży na PGE Arena kosztuje od 170 do 350 tys. złotych.

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: Materiał prasowy PGE Arena
Data publikacji: 19.03.2012 16:11
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
 • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
 • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
 • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
 • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
 • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.