archirama.pl

Loża VIP na PGE Arena. Najbardziej luksusowa trybuna na Lechii Gdańsk

Loże VIP na PGE Arena, to najbardziej ekskluzywne miejsca trybun na gdańskim stadionie. Zobacz wnętrza lóż, z których VIP - py będą śledzić zmagania podczas Euro 2012. [ZDJĘCIA LOŻE VIP NA PGE ARENA]

PGE Arena

PGE Arena to jeden z najlepszych stadionów w Polsce

Fot: Materiał prasowy PGE Arena

Stadion PGE Arena zdecydowanie należy do jednych z najładniejszych budowli sportowych w Polsce. Zachwyca nie tylko sylwetką, ale i kolorystyką. Twórcy PGE Areny pomyśleli też o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających kibiców. Dla nich przygotowali specjalne loże VIP.

Wnętrza lóż dla VIP – ów zdecydowanie odbiegają od standardów pozostałych trybun. Nie tylko komfortem, ale również wystrojem i funkcjonalnością wnętrza. Gdański stadion dysponuje ośmioma 20 osobowymi lożami o powierzchni 60 metrów kwadratowych każda. Loże znajdują się w centralnym punkcie stadionu, aby dawać jak najlepsze pole widzenia kibicom. Obserwowanie meczu na płycie boiska ułatwiają przestronne, panoramiczne szyby.

>>Zobacz kolorowy stadion Górnika

We wnętrzu loży znajduje się 20 skórzanych foteli dla gości, barek lodówka i dwa stoły jadalne. Loża utrzymana jest w biurowym klimacie. Bo jej wnętrze ma nie tylko umożliwiać oglądanie meczu w komfortowych warunkach, ale również spełniać funkcję użytkową. Loże zostały zaprojektowane jako miejsce rozrywki i biznesowych spotkań. Dla najemców są dostępne siedem dni w tygodniu. W ich wnętrzach można oglądać mecz albo prowadzić biznesowe negocjacje. Stąd szereg udogodnień w postaci telewizorów plazmowych czy możliwość podłączenia rzutnika.

Dla spragnionych pełniejszego udziału w sportowych emocjach  przygotowano przed lożą otwarty balkon, wyposażony również w 20 foteli. Tam można poczuć pełne emocje panujące na stadionie podczas meczu.

Stadion oferuje bardziej kameralne loże – 10 osobowe. Na PGE Arenie jest ich aż 32. Komfortem i wyposażeniem niewiele ustępują lożom 20 osobowym. Również te loże oferują dostęp do otwartej trybuny, na której można swobodnie kibicować.

Łącznie na gdańskim stadionie, mogącym pomieścić ponad 43 tys. widzów, jest 40 lóż VIP – owskich. Za luks oglądania piłkarskich zmagań w takim wnętrzu, i z taką obsługą, trzeba jednak słono zapłacić. Wynajęcie na rok takiej loży na PGE Arena kosztuje od 170 do 350 tys. złotych.

Zdjęcia: Materiał prasowy PGE Arena
Data publikacji: 19.03.2012 16:11

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.