Wnętrza
WNĘTRZA

Meble IKEA: kuchenne rewolucje według IKEA. Zobacz najnowsze propozycje marki!

  • Komentarze

Meble IKEA: kuchenne rewolucje według IKEA. Zobacz najnowsze propozycje marki!

Meble IKEA. Znana marka wprowadza nowy system mebli kuchennych. Dzięki innowacyjnym i elastycznym rozwiązaniom, system mebli IKEA zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów.

Fot: materiały prasowe
  • Meble IKEA: kuchenne rewolucje według IKEA. Zobacz najnowsze propozycje marki!
  • Meble IKEA: kuchenne rewolucje według IKEA. Zobacz najnowsze propozycje marki!

Meble IKEA. Marka IKEA wprowadza innowacyjny system mebli do kuchni. Wkrótce rozpocznie się przebudowa działów kuchennych w sklepach na terenie całej Polski. Nowy asortyment pojawi się w sprzedaży już w kwietniu. Zobacz, co nowego proponuje IKEA!

Meble IKEA. Marka wprowadza nowy system mebli kuchennych. Dzięki innowacyjnym i elastycznym rozwiązaniom, system mebli IKEA zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów. Wkrótce, w sklepach marki na terenie całego kraju rozpocznie się przebudowa działów kuchennych, a nowy asortyment pojawi się w sprzedaży już od 1 kwietnia. 

Meble IKEA – nowy system kuchenny

Przebudowa działów kuchennych w sklepach IKEA na terenie całej Polski obejmie stworzenie 109 ekspozycji nowych wnętrz o łącznej powierzchni 1104 mkw. Celem dostosowania innowacyjnego systemu do indywidualnych oczekiwań klientów, marka zaproponuje różnorodne rozwiązania wystroju wnętrza kuchni. W projektach działów kuchennych znajdziemy zabudowę w stylu tradycyjnym, nowoczesnym oraz typowo skandynawskim. Ponadto, powstanie ponad 30 aranżacji strefy kuchennej obejmującej np. pokój dzienny z otwartą kuchnią czy mieszkanie z aneksem kuchennym. Projekty wnętrz strefy kuchennej uwzględniają różne uwarunkowania przestrzenne: układ kuchni, powierzchnię mieszkań, a także najnowsze trendy. Proponowane meble IKEA w większości będą dostępne w jasnej kolorystyce, przez co mają nawiązywać do stylu skandynawskiego.

Propozycje IKEA dla klientów

Wraz z nową kolekcją mebli IKEA, planowana jest nowa koncepcja studia przeglądu stylów, gdzie klienci będą mieli okazję obejrzeć fronty nowych kuchni oraz dopasować je do wnętrza swojego mieszkania. W tym celu, do dyspozycji klientów oddane zostanie także nowe studio planowania kuchni wraz z dostępem do komputerów ze specjalnym programem. IKEA oferuje także nowe pakiety usług serwisowych obejmujących pomoc w planowaniu, czy kompletowanie zakupów, a także montaż i instalacje.

przeczytaj rowniez
Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 6.02.2014 16:28
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.