archirama.pl

Meble IKEA: kuchenne rewolucje według IKEA. Zobacz najnowsze propozycje marki!

Meble IKEA. Marka IKEA wprowadza innowacyjny system mebli do kuchni. Wkrótce rozpocznie się przebudowa działów kuchennych w sklepach na terenie całej Polski. Nowy asortyment pojawi się w sprzedaży już w kwietniu. Zobacz, co nowego proponuje IKEA!

Meble IKEA: kuchenne rewolucje według IKEA. Zobacz najnowsze propozycje marki!

Meble IKEA. Znana marka wprowadza nowy system mebli kuchennych. Dzięki innowacyjnym i elastycznym rozwiązaniom, system mebli IKEA zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów.

Fot: materiały prasowe

Meble IKEA. Marka wprowadza nowy system mebli kuchennych. Dzięki innowacyjnym i elastycznym rozwiązaniom, system mebli IKEA zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów. Wkrótce, w sklepach marki na terenie całego kraju rozpocznie się przebudowa działów kuchennych, a nowy asortyment pojawi się w sprzedaży już od 1 kwietnia. 

Meble IKEA – nowy system kuchenny

Przebudowa działów kuchennych w sklepach IKEA na terenie całej Polski obejmie stworzenie 109 ekspozycji nowych wnętrz o łącznej powierzchni 1104 mkw. Celem dostosowania innowacyjnego systemu do indywidualnych oczekiwań klientów, marka zaproponuje różnorodne rozwiązania wystroju wnętrza kuchni. W projektach działów kuchennych znajdziemy zabudowę w stylu tradycyjnym, nowoczesnym oraz typowo skandynawskim. Ponadto, powstanie ponad 30 aranżacji strefy kuchennej obejmującej np. pokój dzienny z otwartą kuchnią czy mieszkanie z aneksem kuchennym. Projekty wnętrz strefy kuchennej uwzględniają różne uwarunkowania przestrzenne: układ kuchni, powierzchnię mieszkań, a także najnowsze trendy. Proponowane meble IKEA w większości będą dostępne w jasnej kolorystyce, przez co mają nawiązywać do stylu skandynawskiego.

Propozycje IKEA dla klientów

Wraz z nową kolekcją mebli IKEA, planowana jest nowa koncepcja studia przeglądu stylów, gdzie klienci będą mieli okazję obejrzeć fronty nowych kuchni oraz dopasować je do wnętrza swojego mieszkania. W tym celu, do dyspozycji klientów oddane zostanie także nowe studio planowania kuchni wraz z dostępem do komputerów ze specjalnym programem. IKEA oferuje także nowe pakiety usług serwisowych obejmujących pomoc w planowaniu, czy kompletowanie zakupów, a także montaż i instalacje.

Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 6.02.2014 16:28

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.