Wnętrza
WNĘTRZA

Meble IKEA: na styku tradycyjnego wzornictwa i nowoczesnego designu. Zobacz kolekcję inspirowaną kulturą europejską

  • Komentarze

Nowości w IKEA: na styku tradycyjnego wzornictwa i nowoczesnego designu. Zobacz klasykę inspirowaną kulturą europejską

Nowości w IKEA:  Lampy MÖLNDAL. Oryginalny efekt możemy uzyskać dzięki połączeniu staromodnych koronek z nowoczesnym wzornictwem. Oświetlenie z perforowanej blachy stalowej, będące efektem nieprzeciętnego połączenia stylów, wzbogaci każde wnętrze.

Fot: materiały prasowe

IKEA prezentuje produkty łączące tradycyjne, starodawne motywy z najnowocześniejszym wzornictwem. Już niebawem marka zaoferuje asortyment inspirowany kulturą europejską. Zobacz jak staromodne wzory łączą się z nowoczesną formą!

Meble Ikea. Marka Ikea zaprezentowała najnowsze produkty tego miesiąca. W asortymencie pojawią się starannie wyselekcjonowane meble Ikea ze styku tradycyjnego wzornictwa i nowoczesnych trendów. Oryginalne dekoracje, nowoczesne meble Ikea, stylowe oświetlenie oraz tekstylia dla dzieci – to najnowsze produkty prezentujące mieszankę różnych  stylów. Już niedługo w asortymencie marki znajdziemy także klasyczne produkty inspirowane tradycyjnym wzornictwem starego kontynentu. Oferowane przez Ikea delikatne tekstylia w stylu vintage dopełnione motywami kwiatowymi, delikatną kratką i dekoracyjnymi lampami to efekty inspiracji wzorami wypożyczonymi z Muzeum Tekstyliów w Miluzie we Francji.

przeczytaj rowniez
Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 6.02.2014 13:36
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.