Wnętrza
WNĘTRZA
Najlepsze wnętrza komercyjne 2013 roku

Niesamowita architektura wnętrz 2013 roku! Oto najlepsze wnętrza komercyjne i przestrzeni publicznej, o których pisaliśmy na Archiramie przez ostatni rok!

  • Komentarze

STYCZEŃ – Industrialne wnętrze pracowni Nizio Design International

STYCZEŃ – Industrialne wnętrze pracowni Nizio Design International

W styczniu zaprezentowaliśmy wam połączenie industrialnego charakteru wnętrza z nowoczesnością. Niesamowite wnętrze pracowni Nizio Design International to gra nowoczesnych rozwiązań ze starymi elementami bryły praskiej kamienicy. Ściany z cegły nawiązują do charakteru całej dzielnicy pełnej fragmentów oryginalnych układów kamienic oraz obiektów poprzemysłowych z końca XIX i początku XX wieku.

ZOBACZ WIĘCEJ

Fot: Nizio Design International

Na koniec 2013 roku wybraliśmy dla was 12 najciekawszych rozwiązań architektury wnętrz komercyjnych i przestrzeni publicznych. Dominują wnętrza nowoczesne, łączące klasykę z innowacyjnymi rozwiązaniami. Zobaczcie podsumowanie architektury wnętrz na archirama.pl!

Architektura wnętrz w Polsce nie ma powodów do wstydu. Nasze rozwiązania są nietypowe i często stają się inspiracją na zagranicznych projektantów. Wśród 12 przykładów aranżacji wnętrz, o których pisaliśmy w 2013 roku, znalazły się między innymi: siedziba formy Google w Tel Avivie, nowe wnętrze warszawskiego klubu studenckiego, czy nowoczesny hotel Narvil.

>> Najciekawsze wnętrze mieszkalne 2013 roku, o których pisała Archirama!

Można powiedzieć, że w architekturze wnętrz komercyjnych dominują elementy proste, które łączone w różnorodny sposób tworzą niepowtarzalną przestrzeń. Dużą uwagę zwraca się na kontekst miejsca i obiektu, w którym znajduje się wnętrze. Zobaczcie 12 najciekwszych rozwiązań architektury wnętrz komercyjnych i przestrzeni publicznych, o których archirama pisała w 2013 roku!

przeczytaj rowniez
Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: B.Bajerski, MNW, 81.waw.pl, materiały prasowe, Nizio Design International, Mateusz Gzik, Sławek Okrzesik, www.laboratorio.pl, Itay Sikolski, Rockfon
Data publikacji: 30.12.2013 11:13
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.