archirama.pl

Nowoczesna architektura i aranżacja wnętrz. Bezpłatny katalog INSPIRED by YOU

Sufity podwieszane, które nie kojarzą się z biurem, nowoczesne aranżacje wnętrz – bezpłatny katalog INSPIRED by YOU można zamówić on-line

Nowoczesne aranżacje wnętrz: bezpłatny katalog

Renowacja Hotel-Dieu, Vieux-Port, Marsylia, Francja to jeden z przykładów nowoczesnych aranżacji wnętrz, w których zastosowano sufity podwieszane - często nietypowe. Katalog INSPIRED by YOU można zamówić bezpłatnie

Bezpłatny katalog można zamówić za pośrednictwem formularza on-line >>

Przygotowany przez firmę Rockfon katalog INSPIRED by YOU to przegląd polskich i zagranicznych przykładów nowoczesnych aranżacji wnętrz, w których zastosowane zostały sufity podwieszane. Autorzy katalogu prezentują nowe rozwiązania, możliwe do zrealizowania we współczesnej architekturze.
Przegląd jest szeroki – od renowacji zabytków po modną architekturę inspirowaną bioniką, od centrów handlowych po biblioteki i budynki użyteczności publicznej. Wśród omawianych budynków znalazły się między innymi:

Biblioteka uniwersytecka Kaisa House w Helsinkach, Finlandia, zaprojektowana przez pracownie architektoniczne Selina Anttinen + Vesa Oiva, Anttinen Oiva Architects (AOA)

Biblioteka uniwersytecka Kaisa House w Helsinkach, Finlandia, zaprojektowana przez pracownie architektoniczne Selina Anttinen + Vesa Oiva, Anttinen Oiva Architects (AOA)

Muzeum Astrup Fearnley Museet, Oslo, Norwegia. Muzeum to projekt przygotowany przez współpracujące ze sobą biura architektoniczne Renzo Piano Building Workshop i Narud Stokke Wiig Architects.

Źródło: http://www.muratorplus.pl/technika/wykonczenie-scian/najnowsze-trendy-w-architekturze-i-projektowaniu-wnetrz-zamow-bezplatny-katalog-inspired-you_81794.html
Data publikacji: 5.03.2014 09:43

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.