Wnętrza
WNĘTRZA
Kawalerka. kawalerka dla studenta

Nowoczesna kawalerka dla studenta w kolorze czarnym

  • Komentarze

Mała przestrzenna kawalerka - inspiracje

Mała przestrzenna kawalerka - inspiracje

Fot: n-design.pl
  • Mała przestrzenna kawalerka - inspiracje
  • Mała przestrzenna kawalerka - inspiracje
  • Mała przestrzenna kawalerka - inspiracje
  • Mała przestrzenna kawalerka - inspiracje

Przedstawiamy wyjątkowo przestrzenną kawalerkę w centrum Warszawy. Prosty, nowoczesny wystrój świetnie współgra z zawrotnym tempem miejskiego życia.

Jeśli wydawało ci się, że małe powierzchnie nie mogą być zaaranżowane w równie ciekawy sposób, co rozległe apartamenty, to byłeś w błędzie. Ta warszawska kawalerka udowadnia, że tak naprawdę liczy się pomysłowość, a nie wielkość mieszkania.

Zostało tutaj zastosowanych kilka technik, które sprawiły, że mieszkanie sprawia wrażenie bardzo przestrzennego. Zrezygnowano z tradycyjnej jadalni, dużego miejsca spotkań przy wspólnych posiłkach. Zamiast tego, miejsce do spożywania posiłków zorganizowane jest przy wysokiej, barowej ladzie, która dzieli przestrzeń na strefy: dzienną i nocną.

>>Jak urządzić 13-metrową kawalerkę?

Podział utworzony został bez użycia ścian, które zmniejszałyby przestrzeń. Zamiast tego łóżko oddzielone jest z jednej strony barem, z drugiej kanapą. Pozwoliło to na pełne wykorzystanie lokalizacji łóżka, z widokiem na panoramę miasta, z możliwością oglądania telewizji, bez wychodzenia z łóżka. Mieszkanie zaaranżowane jest w naturalnej kolorystyce z przewagą koloru czarnego. Łazienka jest bardzo nowoczesna, pełna geometrycznych kształtów i szkła. Aby ożywić jej przestrzeń, do gamy barw dodana została jaskrawa zieleń komponująca się z czarną glazurą.

>>12 metrowa kawalerka dla studenta. We Wrocławiu budują mikro kawalerki

przeczytaj rowniez
Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: n-design.pl
Data publikacji: 19.04.2012 18:04
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.