archirama.pl

Nowoczesna kawalerka dla studenta w kolorze czarnym

Przedstawiamy wyjątkowo przestrzenną kawalerkę w centrum Warszawy. Prosty, nowoczesny wystrój świetnie współgra z zawrotnym tempem miejskiego życia.

Mała przestrzenna kawalerka - inspiracje

Mała przestrzenna kawalerka - inspiracje

Fot: n-design.pl

Jeśli wydawało ci się, że małe powierzchnie nie mogą być zaaranżowane w równie ciekawy sposób, co rozległe apartamenty, to byłeś w błędzie. Ta warszawska kawalerka udowadnia, że tak naprawdę liczy się pomysłowość, a nie wielkość mieszkania.

Zostało tutaj zastosowanych kilka technik, które sprawiły, że mieszkanie sprawia wrażenie bardzo przestrzennego. Zrezygnowano z tradycyjnej jadalni, dużego miejsca spotkań przy wspólnych posiłkach. Zamiast tego, miejsce do spożywania posiłków zorganizowane jest przy wysokiej, barowej ladzie, która dzieli przestrzeń na strefy: dzienną i nocną.

>>Jak urządzić 13-metrową kawalerkę?

Podział utworzony został bez użycia ścian, które zmniejszałyby przestrzeń. Zamiast tego łóżko oddzielone jest z jednej strony barem, z drugiej kanapą. Pozwoliło to na pełne wykorzystanie lokalizacji łóżka, z widokiem na panoramę miasta, z możliwością oglądania telewizji, bez wychodzenia z łóżka. Mieszkanie zaaranżowane jest w naturalnej kolorystyce z przewagą koloru czarnego. Łazienka jest bardzo nowoczesna, pełna geometrycznych kształtów i szkła. Aby ożywić jej przestrzeń, do gamy barw dodana została jaskrawa zieleń komponująca się z czarną glazurą.

>>12 metrowa kawalerka dla studenta. We Wrocławiu budują mikro kawalerki

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: n-design.pl
Data publikacji: 19.04.2012 18:04

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.