archirama.pl

Nowoczesna wyspa kuchenna. Telewizor wysuwany spod zlewu

Elektrycznie wysuwana półka z blatu kuchennej wyspy, która może podzielić pomieszczenie na dwie odmienne funkcje? – Nowy model Anima włoskiej firmy Binova robi wrażenie.

Wyspa kuchenna Anima

Elektrycznie wysuwana półka z blatu kuchennej wyspy, która może podzielić pomieszczenie na dwie odmienne funkcje? – Nowy model Anima włoskiej firmy Binova robi wrażenie.

Fot: materiały prasowe

Model Anima pokazany został w trakcie kwietniowych targów Eurocucina w Mediolanie. Ogromna kuchenna wyspa kryje w swojej centralnej części elektrycznie wysuwaną półkę.

Dzieli pomieszczenie

Złożony mebel pełni funkcję zwykłej kuchennej wyspy. Mebel po wysunięciu półki z jednej strony staje się schowkiem na naczynia, przyprawy, akcesoria kuchenne. Z drugiej strony może pełnić funkcję regału, który kryje np. płaski ekran telewizora, czy odtwarzacze muzyki.

Lekka konstrukcja

Mebel po złożeniu pa prostą, kubiczną bryłę. Zacięte pod kątem 45 stopni fronty i blat łączą się w taki sposób, że nie widać ich grubości. Dzięki temu konstrukcja sprawia wrażenie lekkiej.

Autor: mjc
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 27.11.2012 10:07

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.