Wnętrza
WNĘTRZA
Mieszkania. Mieszkanie dla singla

ARANŻACJE WNĘTRZ. Nowoczesne mieszkanie dla singla

 • Komentarze

Czarno-białe małe mieszkanie dla singla

Czarno-białe małe mieszkanie dla singla 

Fot: n-design.pl
 • Czarno-białe małe mieszkanie dla singla
 • Czarno-białe małe mieszkanie dla singla
 • Czarno-białe małe mieszkanie dla singla
 • Czarno-białe małe mieszkanie dla singla
 • Czarno-białe małe mieszkanie dla singla

Mieszkanie w którym króluje połączenie czerni i bieli, szkło i proste geometryczne formy. To ciekawy projekt małego mieszkania zwłaszcza dla singli. Zobacz aranżacje wnętrza dla singla. 

Przedstawiamy mieszkanie, które jest kwintesencją nowoczesnego stylu. Świetne dla odważnego singla, małe, a jednak z ogromnym potencjałem na organizowanie imprez czy leniwe spędzanie czasu na tarasie. Mieszkanie znajduje się w Krakowie i ma powierzchnię 37 metrów kwadratowych. Dwupokojowe, a jednak nie do końca. Sypialnia jest bowiem oddzielona od łazienki nie klasyczną ścianą, a przyciemnianą lecz nadal przezroczystą szybą.

To oryginalne rozwiązanie dla otwartej, odważnej osoby lubiącej robić wrażenie. Zarówno z sypialni jak i z salonu dostępne jest wyjście na zielony taras. Okna sięgają sufitu i zajmują całą powierzchnię jednej ściany. Ich industrialny charakter został jednak ocieplony przez tradycyjne, delikatne białe zasłony.

>>Biała minimalistyczna kawalerka dla studenta

Prostym rozwiązaniem dla osób preferujących jeszcze surowsze wnętrza jest zamontowanie rolet lub żaluzji, zamiast lekkich jasnych zasłon. Drewno traktowane jest tylko w charakterze dodatku, dominują szkło i plastik. Całość utrzymana jest w kolorach bieli i czerni (jak monochromatyczna łazienka) przełamanymi ciepłym drewnem. Meble użyte do aranżacji wnętrza są bardzo niskie, zarówno łóżko, kanapa, podnóżek jak i stół, co nadaje wnętrzu nowoczesnego, wypoczynkowego klimatu.

Mieszkanie jest świetne do organizowania imprez: przez długość salonu rozciąga się biały, szeroki blat, a pod nim ulokowana jest pojemna szafka na wina, a oszczędność w umeblowaniu przynosi dodatkowe miejsce, przez co mieszkanie wydaje się być dużo większe, niż rzeczywiście jest.

>>12 metrowa kawalerka dla studenta. We Wrocławiu budują mikro kawalerki

przeczytaj rowniez
Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: n-design.pl
Data publikacji: 19.04.2012 15:50
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
 • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
 • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
 • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
 • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
 • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.