Wnętrza
WNĘTRZA
Nowoczesne wnętrza

Nowoczesne wnętrza kawiarni w centrum Warszawy

 • Komentarze

Nowoczesne wnętrza kawiarni

Lekkości w tym nowoczesnym wnętrzu nadaje szkło, a oczy rzucają się elementy związane z naturą, takie jak beton i rdza, które znacząco ocieplają wnętrze

Fot: Forbis Group - matriały prasowe
 • Nowoczesne wnętrza kawiarni
 • Nowoczesne wnętrza kawiarni
 • Nowoczesne wnętrza kawiarni
 • Nowoczesne wnętrza kawiarni
 • Nowoczesne wnętrza kawiarni

Projekt nowoczesnego wnętrza kawiarni przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, przystosowuje przestrzeń zarówno do spotkań towarzyskich, jak i do tych w kameralnym gronie. Uwagę przyciągają kolory stylu skandynawskiego połączone z naturalnym betonem, szarościami i roślinnością.

Projekt wnętrza kawiarni został zaproponowany przez pracownię Forbis Group. Nowoczesne wnętrza, dzięki połączeniu funkcjonalnych rozwiązań i trendów w aranżacji wnętrz, pozwalają na organizację spotkań dla grup zorganizowanych, jak i tych kameralnych czy biznesowych.

Nowoczesne wnętrza kawiarni urozmaicone roślinami

Projekt wnętrza kawiarni Etno w Warszawie to przede wszystkim jasne, pastelowe barwy, roślinne motywy i naturalne drewno. Lekkości w tym nowoczesnym wnętrzu dodaje szkło. W oczy rzucają się elementy związane z naturą, takie jak beton i rdza, które znacząco ocieplają wnętrze.

Nowoczesne wnętrza podzielone na strefy

Dzięki dużej powierzchni lokalu udało się wydzielić dwie sale, a w nich trzy strefy. Istnieje zatem możliwość zamknięcia jednej z przestrzeni, która służyć będzie organizacji imprez firmowych, czy prywatnych spotkań. W tym pomieszczeniu stoły tworzą jeden długi blat – tak, aby można było spędzić przy nim czas w większym gronie.

Druga strefa tego nowoczesnego wnętrza została przystosowana zarówno do pracy, jak i towarzyskich spotkań. Odpowiednie ustawienie mebli pozwala na pracę zarówno indywidualną, jak i grupową. Ostatnia przestrzeń to strefa oparta na winebarze. Jest to fragment nowoczesnego wnętrza kawiarni, który będzie żyć przede wszystkim wieczorem. Można tu usiąść przy barze, stole hokerowym, bądź w witrynie okna na parapecie, gdzie zaplanowane zostały wygodne poduszki i siedziska.

Nowoczesne wnętrze, w którym nie zapomniano o dobrym oświetleniu i naturalnej zieleni

Przegrodę pomiędzy dwoma pomieszczeniami konsumenckimi tworzy ściana z profili stalowych z wypełnieniami ze szkła oraz półkami. Całość zostanie podkreślona światłem ledowym. Nowoczesne wnętrza zostaną uzupełnione przez lampy Muuto Under. Charakterystyczna dla wnętrza będzie duża ilość zieleni w postaci żywych roślin, ale nie tylko - na ścianach narysowane są liście kawy.

Motywy kawowe pojawiają się również na specjalnie zaprojektowanej tapecie, przedstawiającej krok po kroku proces przygotowywania kawy. Pośród kwietników znajdą się książki i gry planszowe. Kawiarnia zostanie wyposażona także we wszelkie udogodnienia: kącik z zabawkami zaprojektowany z myślą o najmłodszych, przewijak dla dzieci, przestrzenie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

przeczytaj rowniez
Autor: Triple PR - materiały prasowe
Zdjęcia: Forbis Group - matriały prasowe
Data publikacji: 28.03.2017 13:40
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
 • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
 • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
 • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
 • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
 • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.